Дуже часто пацієнти, які звертаються у «Прикарпатський центр репродукції людини», у ході консультації задають питання стосовно оргазму та його відсутності (аноргазмії). Ця проблема дуже турбує сучасних жінок, адже будучи самостійними і впевненими у собі, у власному «Я», вони ставлять певні вимоги перед життям, перед сексуальним життям у тому числі. І якщо раніше жити без оргазму або імітувати його було майже нормою, то зараз жінки все частіше відмовляються «грати у секс», вони хочуть повноцінно ним насолоджуватись.

Жіночий оргазм – це каскад складних позитивно забарвлених емоційних реакцій, який супроводжується скороченням м’язів, у першу чергу м’язів піхви. При цьому жінка на короткий час перестає контролювати себе. Однак не завжди вона може усвідомити і проаналізувати те, що з нею відбувається у моменти сексуальної насолоди. Інколи жінка не розуміє, що вона не отримала справжнього оргазму, а отримала лише задоволення від партнеру і його близькості.

АНОРГАЗМІЯ та її лікування: Збільшення точки G, Гіалуронова кислота та Плазмотерапія.

АНОРГАЗМІЯ. Причини, види, симптоми

Основною причиною аноргазмії є психотравма, яка може бути результатом невдалого першого статевого акту, «приниження» жінки, недовіри до партнера, неправильного ставлення до сексу, тощо.

Аноргазмія буває:

 • Абсолютною – коли оргазм не настає не від статевого акту, не від стимуляції ерогенних зон;
 • Частковою – оргазм не настає від статевого акту, тільки під час еротичних сновидінь чи мастурбації;
 • Відносною – оргазм настає при певних ситуаціях, у певних позах, при особливій стимуляції ерогенних зон та при здійсненні сексуальних фантазій.

Виділяють три ступені аноргазмії:

 • відсутність оргазму, хоча статевий акт приносить приємні відчуття;
 • статевий акт не приносить ані приємних, ані неприємних відчуттів;
 • статевий акт повністю неприємний та викликає відразу.

АНОРГАЗМІЯ та її лікування: Збільшення точки G, Гіалуронова кислота та Плазмотерапія.

ЛІКУВАННЯ АНОРГАЗМІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ ТА ПЛАЗМОТЕРАПІЇ

За допомогою гіалуронової кислоти або проведення плазмотерапії можна підвищити сексуальну чутливість жіночих статевих органів, у тому числі точки G – найбільш чутливої ерогенної зони, що забезпечує сексуальне задоволення у жінок.

При введенні препарату в область клітора, точка G у жінок збільшується, що сприяє більшому збудженню під час її стимуляції, підвищенню тонусу і еластичності піхви, відновленню функції залоз передодня піхви, які відповідальні за зволоження слизової оболонки і виділення слизу під час статевого збудження.

Процедура рекомендована жінкам, які:

 • не відчувають оргазму під час сексу;
 • досягають його важко;
 • мають «приземлене» сексуальне бажання.

Результат процедури – підвищення лібідо, жінка стає більш сексуальною і більш задоволеною інтимними відносинами зі своїм партнером. Збільшення точки G забезпечує якісно нові відчуття у сексі.

Суть процедури полягає в ін’єкційному введенні тромбоцитарної аутоплазми або препаратів на основі гіалуронової кислоти в зону точки G.

 • Процедура проводиться під місцевою анестезією. Реабілітаційний період не потрібний. Відразу після ін’єкції клієнт може повернутися до звичного життєвого ритму.
 • Техніка проведення аугментації точки G займає не більше 20 хвилин, виконується під місцевою анестезією. Результат можна буде помітити відразу по закінченню процедури, він зберігається до 4-6 місяців.
 • Перший день після процедури не рекомендується мочити зону обробки, а наступні 2-3 дні – уникати інтимної близькості. Протягом 7-10 днів слід утриматися від посилених фізичних навантажень, відвідування сауни та солярію.

_____

АНОРГАЗМІЯ та її лікування: Збільшення точки G, Гіалуронова кислота та Плазмотерапія.