ПІДПИСАТИСЯ:  

7-8 червня в м. Київ відбувся ІІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС «Планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я нації», який входить у цикли навчальних семінарів для акушерів-гінекологів, у рамках проекту HealthHUB 2019.

У даному конгресі прийняли участь лікарі ДЗ «Прикарпатський центр репродукції людини» ЛИТВИН Наталія Василівна, МОРОЗ Любов Олексіївна та ГАЛИЦЬКА Галина Михайлівна, які мали можливість протягом двох днів прослухати надзвичайно цікаві доповіді закордонних та українських доповідачів. Програма конгресу була інформативно насиченою, в ній висвітлювались теми збереження репродуктивного здоров’я та якості життя жінки від менархе до менопаузи.

Значна увага була приділена менопаузальній гормональній терапії та її перевагам, проблемам пізнього материнства, відмічено користь фолатів та вітаміну D, як важливих мікронутрієнтів, які можуть корегувати репродуктивні порушення в організмі жінки. Також окремою секцією «Акушерський моніторинг» висвітлювались питання невиношування вагітності, психоемоційного стану вагітних, застосування антикоагулянтної терапії в акушерстві та сучасні підходи до вирішення проблем вагітності.