ПІДПИСАТИСЯ:  

Які обстеження і яку програму ДРТ Ви можете мені запропонувати? В який період циклу та на який час (тривалість) слід приїхати в Ваш Центр для проходження всіх обстежень?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Щиро сподіваюся на Вашу допомогу. Мені 38,5 років. Не заміжня. Дуже мрію про дитину. Сподівань на дитину в шлюбі вже не маю. Діагнозу «безпліддя» також не маю. В цивільному шлюбі прожила 1,5 роки, вагітностей не було (підтверджених, є моя підозра на викидень на ранніх строках через необережність, але це лише моє припущення). В стосунках з іншим чоловіком була близько 10 років, однак через велику відстань, бачилися не часто і, як правило, «щастило» на безпечні дні. Проживаю на Кіровоградщині. Питання такого характеру, які обстеження і яку програму ДРТ Ви можете мені запропонувати? В який період циклу та на який час (тривалість) слід приїхати в Ваш Центр для проходження всіх обстежень?

Завчасно дякую за допомогу. З повагою та великою надією, Наталія.

24.05.2019 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! На консультацію та первинний огляд приїдьте на 2-3 день менструального циклу. При огляді отримаєте перелік обстежень, рекомендації щодо лікувальної тактики та відповідної підготовки.

24.05.2019 р.