30 січня – 3 лютого у Туреччині, в місті Кайсері¹, за організації Міжнародної федерації з ендокринної гінекології, ВГО «Асоціація гінекологів-ендокринологів України», Медичного факультету університету Ерджиєс в Туреччині, відбувся науково-практичний семінар: «100 ПИТАНЬ ПРО ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ: ГОРМОНОКОРЕКЦІЯ, ОНКОРИЗИКИ, ПРОФІЛАКТИКА». ДЗ «Прикарпатський центр репродукції людини» на семінарі представили лікарі поліклінічного відділення (КУХНІЙ А.А.), відділення оперативної гінекології та реабілітації (ВОЛОСОВСЬКИЙ П.Р., ГНИП І.П.) та відділення ДРТ (БАГАЙЛЮК Л.Б.).

Лікарі «ПЦРЛ» на науково-практичному семінарі: «100 ПИТАНЬ ПРО ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ: ГОРМОНОКОРЕКЦІЯ, ОНКОРИЗИКИ, ПРОФІЛАКТИКА» у Туреччині.

Наукова програма семінару включала:

  • Майстер-клас «Патологія молочних залоз – від онкопрофілактики до лікування». Татарчук Т.Ф., Анікусько М.Ф. (Україна).
  • Ендометріоз як фактор ризику тіла матки. Профілактика та лікувальна тактика. Іbrahim Serdar Serin (Туреччина).
  • Сучасні підходи до комплексного лікування раку ендометрію – імплементація новітніх технологій та особливості системної терапії. Lika Chumburidze, Maka Maglakelidze (Грузія).
  • Майстер-клас «Проблема дисменореї в репродуктології». Булавенко О.В., Педаченко Н.Ю. (Україна).
  • Майстер-клас «Еволюція підходів до менеджменту міоми матки – від репродуктивного періоду до постменопаузи». Косей Н.В. (Україна).
  • Майстер-клас «Вульвовагінальні інфекції як предиктор цервікальної патології. В пошуках оптимальних алгоритмів лікування». Дунаєвська В.В., Савоськіна В.О. (Україна).

Лікарі «ПЦРЛ» на науково-практичному семінарі: «100 ПИТАНЬ ПРО ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ: ГОРМОНОКОРЕКЦІЯ, ОНКОРИЗИКИ, ПРОФІЛАКТИКА» у Туреччині.

¹ Місто Кайсері, яке розташоване на висоті 1100 метрів над рівнем моря, знаходиться в самому серці Туреччини. Люди заселили його ще в 3-му тисячолітті до нашої ери. Сьогодні це турецьке місто пропонує гостям безліч пам’яток архітектури, своєрідний місцевий колорит і гірськолижні траси на схилі згаслого вулкану – курорт Erciyes на висоті 2200-3400 метрів над рівнем моря.