ПЕРЕДМОВА ДО ВІДЕО

Ідея відео-ролика виникла несподівано, як іноді несподівано виникає вагітність.) Я побачила дитину, потім дітей, добрі очі Наталії Яцишин, обличчя лікарів відділення ДРТ, фото малюків на стінах «Прикарпатського центру репродукції людини», чорні крапки на знімках УЗД… а Ви вже знаєте, що вони означають? Так! Це нове життя!

Цей ролик про життя, про дітей, про чоловіка і жінку, які мріють стати батьками. Мрії здійснюються, діти народжуються, щастя з маленькими ручками і ніжками тихенько сопить на маминих руках… Терпіння, віра…

Ми не мали продуманого сценарію, ми не вчили ролі, у нас їх просто не було. У нас були наші діти, лікарі нашої клініки, які кожен день роблять все (саме так – ВСЕ!), щоб маленьких життів в Україні стало більше! А ще згода Ігора Степановича Головчака – директора! Дякуємо Вам щиро!

Три години зйомок і ми, вижаті як лимони, але з приємним відчуттям виконаного обов’язку, розбіглись хто куди, залишивши позаду всі думки про знімальний день і наш колективний, м’яко кажучи, не великий акторський талант!)

Але в спогадах залишилось яскраве сонце 23 березня, різнокольорові надувні кульки, дитячи посмішки, а ще лелеки – справжнє ЧУДО, вони зграєю летіли в небі над нами (дуже шкода, що оператор не зафіксував!), над «Прикарпатським центром репродукції людини»! Вони несли нам дітей! Багато-багато, в кожну українську родину… кожній МАМІ… НА ЩАСТЯ!

_____

ІДЕЯ: Anastasia B.B.

У РОЛЯХ:

Діти:

Єлізавета, Евеліна, Уляна, Ілля, Лука

Лікарі: 

ГОЛОВЧАК ІГОР СТЕПАНОВИЧ. Директор «Прикарпатського центру репродукції людини», кандидат мед. наук, доцент кафедри ДВНЗ «ІФНМУ», Заслужений лікар України.

ЯЦИШИН НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА. Завідувач відділення ДРТ, кандидат мед. наук, доцент ІФНМУ.

БАГАЙЛЮК ЛЕСЯ БОГДАНІВНА. Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог.

НОВІКОВА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА. Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог.

ЛИТВИН НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА. Лікар акушер-гінеколог, кандидат мед. наук.

МАРЦІНКО ОЛЬГА БОГДАНІВНА. Лікар акушер-гінеколог, ембріолог.

МАКУЛОВИЧ МАРІЯ ІГОРІВНА. Ембріолог.

А також весь медичний персонал відділення ДРТ «Прикарпатського центру репродукції людини».