Чи можна завагітніти з одною матковою трубою? І як можна перевірити, чи вона прохідна?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна завагітніти з одною матковою трубою? І як можна перевірити, чи вона прохідна?

26.10.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Добрий день! Завагітніти з одною матковою трубою можна при умові збереження прохідності і функції цієї труби...

Чи є шанси народити дитину за допомогою ЕКЗ в 44 роки зі своєю яйцеклітиною?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Хочемо з чоловіком другу дитину. За 10 років спроб було 4 завмерлі вагітності. Зараз здавали аналізи на ЕКЗ, АМГ показав 0,13, пролактин підвищений, все інше в нормі. Нам кажуть використати донорську яйцеклітину, але хочеться свою. На УЗД зліва було два фолікули, праворуч один на 20 д.ц. Мені 44 роки і чоловікові теж...

Виділення із неприємним запахом, салатового кольору. Що це може бути?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! Близько 2-х місяців назад були виділення із неприємним запахом, салатового кольору, але на даний момент запаху вже немає, виділення не часті, сильні тільки зранку, дуже водянисті, із тим же забарвленням, дискомфорту не має. Що це може бути?

09.10.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:...

В мене виявлено уреаплазма парвум. Планую вагітність. Чи це серйозно і як необхідно лікувати?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! В мене виявлено уреаплазма парвум 1.1*10^5. Планую вагітність. Чи це серйозно і як необхідно лікувати?

06.10.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Уреаплазма парвум є умовно-патогенним мікроорганізмом, який не потребує лікування, якщо не має клініки...

Cкільки днів потрібно на забір аналізів для гістероскопії? Дана процедура проводиться під загальним наркозом чи можливо маска? В мене густа кров, чи не є це протипоказанням?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! Скажіть, будь ласка, скільки днів потрібно на забір аналізів для гістероскопії? Дана процедура проводиться під загальним наркозом або ж є можливість зробити за допомогою маски? І ще питання, в мене густа кров, чи не є це протипоказанням?

03.10.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:...

5 інсемінацій, 2 ЕКЗ, лікування ендометриту – без результату. Які аналізи потрібні, щоб приїхати до Вашої клініки на ЕКЗ і чи діє знижка -30%?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! 5 років не має дітей і працюємо над цим. За цей час мені робили інсемінацію 5 разів – жодна не дала результату, потім лапароскопію для перевірки прохідності маточних труб, далі 1 ЕКЗ, теж без результату, ендометрит та його лікування. У грудні 2019 р. 2-ге ЕКЗ – вагітність настала, але, нажаль, на 27 день після підсадки ХГЧ почав падати, всі препарати були відмінені...

6 років безпліддя. Було 2 операції кісти яєчників. Ендометріоз, серозоцеле та гідросальпінгс труби. АМГ 1.24. 28 років. Які в мене шанси на вагітність за допомогою ЕКЗ?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! У нас із чоловіком вагітність не настає протягом 6 років. За цей час у мене було 2 операції (лапароскопія та лапаротомія) кісти яєчників. Ендометріоз, серозоцеле та гідросальпінгс труби. АМГ в минулому році було 1.24. 28 років...

Мені перше ЕКЗ не вийшло. Є шанси на друге? Маю заморожені 4 ембріони. Мені 36 років.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! Мені перше ЕКЗ не вийшло. Є шанси на друге? Маю заморожені 4 ембріони. Мені 36 років.

24.09.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Ембріони для того і підлягають кріоконсервації, щоб у випадку невдалої спроби чи при бажанні народити ще одну дитину, можна було провести ембріотрансфер їх в ендометрій на фоні мінімального гормонального навантаження ліками...

Ми з чоловіком подали документи на Державну програму, але результатів поки що не має. Чи можемо ми приїхати до Вас на ЕКЗ самі?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, у мене було 2 позаматкові вагітності, ми з чоловіком здали всі необхідні аналізи і подали документи на Державну програму, але результатів поки що не має. Чи можемо ми приїхати до Вас на ЕКЗ самі?

24.09.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Отримати послугу по Дер...