Чи можу я без шкоди для організму зробити перерву у прийомі Мідіани?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Приймаю Мідіану протягом 3 років, роблю перерви 1 раз на рік (2 місяці). Цього року зробила перерву 2 місяці, потім пропила препарат 1 місяць і хочу зробити знову перерву на 2 місяці, а потім почати приймати Мідіану...

Після статевого акту виходять виділення з дуже різким запахом, тільки коли я промию вагінальний канал, запах зникає. Що це може бути?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Мені 24 роки, у мене постійний статевий партнер уже три роки, на обстеженні я була рік тому, а мій партнер на рік старший на обстеженнях не був. В останні півроку після статевого акту на наступний день і протягом кількох днів виходять виділення як для мене нормальні, але запах дуже різкий, не схожий ні на які запахи, дуже неприємний, тільки коли я промию вагінальний канал, вимию всі виділення всередині, запах зникає...

В мене двокамерна фолікулярна киста 4см-6см. шість місяців. Лікування нічим не допомогло. Що далі робити, чекати чи оперувати?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! 25 років. В мене двокамерна фолікулярна киста 4см-6см. шість місяців. Лікування нічим не допомогло. Що далі робити, чекати чи оперувати? І ще одне питання: ніяк не можу завагітніти, аналізи всі в нормі, лікували різними вітамінами, сіофором, але безрезультатно. Овуляції не відслідковували (по собі спостерігаю, що вона не кожен раз відбувається)...

Мені 36 років, маю повну непрохідність маткових труб. При якому рівні АМГ>1 може бути відмовлено в Держпрограмі ДРТ?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Мені 36 років, маю повну непрохідність маткових труб. Підкажіть, будь ласка, при якому рівні АМГ>1 може бути відмовлено в Держпрограмі ДРТ. Дуже дякую!

28.05.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Абсолютним показанням до Державної програми лікування безпліддя є непрохідність або відсутність маткових труб...

Цікавить причина мажучих кров’яних або темно-коричневих виділень за 5-7 днів до початку місячних.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! Мене цікавить причина мажучих кров’яних або темно-коричневих виділень за 5-7 днів до початку місячних.

28.05.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Щоб повноцінно дати відповідь на Ваше питання, необхідний повноцінний гінекологічний огляд у поєднанні із ультразвуковим обстеженням органів малого тазу. Слід зазначити, що такі скарги часто є ознакою ендометріозу...

Чи можливо відібрати чоловічий матеріал без генетичних порушень і запліднити дружину здоровими сперматозоїдами чи ембріонами?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Чи можливо відібрати чоловічий матеріал без генетичних порушень і запліднити дружину здоровими сперматозоїдами чи ембріонами? У мене (чоловіка) порушення в генах LDB3-COL6A3-DOK7-LAMB2. Чи можливо визначити порушення цих генів в сперматозоїдах чоловіка?

13.05...

Як у Вас проводиться відбір донорів сперми? Чи має значення зовнішність і фізичні дані чоловіка? І по яких параметрах Ви підбираєте донора для конкретної жінки?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, як у Вас проводиться відбір донорів сперми? Чи має значення зовнішність і фізичні дані чоловіка? І по яких параметрах Ви підбираєте донора для конкретної жінки? Дякую!

03.05.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Згідно наказу МОЗ України 787 вибір до...

Виділення з піхви – вагітність чи захворювання?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Під час овуляції протягом 2-3 днів були рожеві виділення, болів живіт, ниючі відчуття і боліли груди, через пару днів все нормалізувалось. Потім у день настання місячних з‘явилися безболісні червоно-коричневі легкі виділення, які тривали 3 дні. Зараз груди не болять взагалі, живу статевим життям, але не планували вагітність...

В мене патологія шийки матки, а точніше відсутність шийки матки і подвоєння матки… Мені 27 років, чи можливо в моєму випадку робити ЕСО?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! В мене патологія шийки матки, а точніше відсутність шийки матки і подвоєння матки… Мені 27 років, чи можливо в моєму випадку робити ЕСО?

29.04.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Якщо у Вас збережена функція яєчників, то звичайно, що процедуру зробити можливо...

Ви лікуєте чоловіче безпліддя? Ви лікуєте хламідіоз?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго вечора! Ви лікуєте чоловіче безпліддя? Ви лікуєте хламідіоз?

29.04.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! У нашій установі проводять лікування усіх форм жіночого та чоловічого безпліддя та супутньої патології, що до нього призводить, в тому числі урогенітального хламідіозу...