Термін вагітності 5 тижнів, спостерігається низький приріст В-ХГЛ. Які ризики вагітності? Мій вік 40 років, вагітність перша.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Термін вагітності 5 тижнів, спостерігається низький приріст В-ХГЛ:

  • Аналіз 14.10 – 1423,0
  • Аналіз 16.10 – 1641,0

Вагітність маткова за результатами УЗД, але в матці виділяються фіброматичні вузли (не один). Які ризики вагітності? Мій вік 40 років, вагітність перша.

23.10...

Мені 38 років і дітей не має у зв’язку з видаленням 1 труби і 1 яйника. Овуляція є. Які у мене шанси стати мамою?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! Мені 38 років і дітей не має у зв’язку з видаленням 1 труби і 1 яйника. Овуляція є. Які у мене шанси стати мамою? Перевірялася, все добре. Чула, що є процедура, коли уколом вводять. Чи у моєму випадку це допоможе? Дякую.

20.10.2021 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Відсутність у жінки одног...

Чи роблять у Вас в клініці біопсію яєчка і в разі наявності сперматозоїдів їх кріоконсервацію для ЕКЗ?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи роблять у Вас в клініці біопсію яєчка і в разі наявності сперматозоїдів їх кріоконсервацію для ЕКЗ? Дякую.

19.10.2021 р.

ВІДПОВІДЬ:

Добрий день! У нашому закладі проводиться забір тканини яєчка з його подальшою діагностикою на предмет наявності сперматозоїдів та кріоконсервацією, якщо є потреба...

Якщо я носій гемофілії В, чи можна зробити ЕКЗ і вибрати дівчинку без носійства гемофілії, і чи можна зробити ЕКЗ на одну дитину?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Якщо я являюсь носієм генетичного захворювання гемофілії В, чи можна зробити ЕКЗ і вибрати дівчинку без носійства гемофілії, чи можна обрати тільки стать? А також цікавить, чи можна зробити ЕКЗ на одну дитину, а не на двійню?

19.10.2021 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Так,...

Чи можна вакцинуватися перед процедурою ЕКЗ і під час стимуляції?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Чи можна вакцинуватися перед процедурою ЕКЗ і під час стимуляції?

19.10.2021 р.

ВІДПОВІДЬ:

Добрий день! Згідно міжнародних рекомендацій, вакцинація може проводитись за 1-2 місяці до планового ЕКЗ. Якщо мова йде про вакцинацію від COVID-19, то бажано отримати першу та другу дозу вакцини до початку стимуляції...

На 28-й день циклу був прийнятий Постінор. На 5-й день після прийому – єдиноразові мажучі виділення. Виділення пов’язані з Постінором?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! На 28-й день циклу був прийнятий Постінор, 2 таблетки по інструкції. На 5-й день після прийому – єдиноразові мажучі виділення. Цикл мій 28 днів. Виділення пов’язані з Постінором або з моїм циклом?

16.10.2021 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Таблетки Постінор вживають з метою екстреної контрацепції впродо...

У чоловіка погана спермограма. Пролікувались, але сказали, що самостійно завагітніти не можемо. Лікуватись далі чи робити ЕКЗ?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! У чоловіка погана спермограма. Пролікувались, показники трохи покращились, але сказали, що самостійно (природньо) завагітніти не можемо. Чи варто продовжувати лікування? Чи робити ЕКЗ?

08.10.2021 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! На жаль, лікувальний ефект астенозооспермії не є довічним...

На 9 день після підсадки ХГЧ 50, на 14 день – 67. Чи є шанси зберегти вагітність?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! На 9 день після підсадки ХГЧ 50, на 14 день – 67. Чи є шанси зберегти вагітність?

05.10.2021 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Все дуже індивідуально. Для того, щоб оцінити стан вагітності, здайте ХГЧ повторно з інтервалом в 48 годин.

05.10.2021 р.

5 років не виходить завагітніти. Зліва – непрохідна труба. Справа – гідросальпінкс. Мені допоможе лише ЕКЗ?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! 5 років не виходить завагітніти. Робили лапароскопію, не допомогло. Зліва, після операції, непрохідна труба. Справа – гідросальпінкс. Лікар сказав, що потрібно видалити труби. Допоможіть, мені тільки виповнилося 26 років. Вагітності не було жодного разу...

Якщо є фіброміома, але вона маленька (16 мл), труби непрохідні. Підкажіть, на ЕКЗ запліднення по Державній програмі мене не візьмуть вже?

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Добрий день! Якщо є фіброміома, але вона маленька (16 мл), труби непрохідні. Підкажіть, будь ласка, на ЕКЗ запліднення по Державній програмі мене не візьмуть вже?

28.09.2021 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Наявність фіброміоми невеликих розмірів не є протипоказанням до проведення ЕКЗ, якщо вузол не деформує порожнину матки...