ПІДПИСАТИСЯ:  

Операційна «Прикарпатського центру репродукції людини», яка представлена найсучаснішим обладнанням світових брендів, таких як: BOWA, Karl Storz, G.E., Voluson, ZEISS, Lieca, Termo Scientific, K-systems, ESCO, IVFtech, постійно технічно оновлюється у бік не лише удосконалення операційного процесу, але й максимального комфорту і безпеки пацієнтів, які проходять лікування у нашому Центрі.

Нещодавно Центр придбав УЛЬТРАЗВУКОВИЙ СКАЛЬПЕЛЬ (ультразвукова хірургічна система LOTUS фірми BOWA (Німеччина), яка є визнаним лідером серед своїх аналогів), призначений для хірургічних розрізів м‘яких тканин, коли контроль кровотеч і мінімальне теплове ушкодження мають особливе значення. Система коштує 800 тисяч гривень і для навчання роботи з нею Центром був запрошений доктор мед. наук, професор кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО ім. П.Л. Шупика ЧАЙКА Кирило Володимирович.

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ СКАЛЬПЕЛЬ може бути використаний в якості доповнення до або заміни для електрохірургії, лазерної хірургії і традиційних скальпелів не тільки в гінекологічній, але й в загальній чи торакальній хірургії.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

  1. Багатофункціональність інструменту, який має режими розсічення, коагуляції та компресійного препарування, що суттєво дозволяє скоротити час операції;
  2. Скорочення реабілітаційного періоду за рахунок швидкого загоєння ран;
  3. Безкровність операцій за рахунок коагуляції судин;
  4. Прилад завдає мінімальний термічний вплив, тим самим не має обвуглювання та висушування тканин;
  5. Практично повна відсутність диму, що дає можливість повної візуалізації операційного поля для хірурга;
  6. Можливість проводити операцію в пацієнтів із кардіостимуляторами;
  7. Дозволяє зменшити кількість використаних інструментів під час операції.

Також ультразвукова хірургічна система Lotus завдяки великій швидкості коливань інструменту (25-50 тис. в сек.) забезпечує делікатне роз‘єднання тканин без крововтрат.