У дитини 13-ти років інтенсивні білі виділення, місячних ще не має. Як знати, чи ці білі є нормальними, а не бактеріального чи запального характеру.

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ:

Доброго дня! Цікавить питання білей. Доньці скоро виповниться 13 років, але вона дрібна і лише на початковому етапі статевого розвитку. Місячних ще не має і візуально по дитині видно, що ще роки 1,5 не буде. Скаржиться на збільшення білих виділень, наче мокріють трусики від них і потрібно їх міняти впродовж дня. Вона з книжок знає, що це наче білі і що це нормально, хоча я вже й сама про це підзабула. Каже донька, що у її подруг теж є такі виділення і це може тривати більше року, аж до настання місячних. Я цих тонкощів розвитку зовсім не пригадую. Як знати, чи ці білі є нормальними і чи не є бактеріального чи запального характеру? Запах, колір, болючість? Є сенс вже йти до дитячого гінеколога чи ще поспостерігати за ситуацією? Дякую.

13.12.2020 р.

ВІДПОВІДЬ:

Доброго дня! Обов‘язково потрібно провести бактеріоскопічне, бактеріологічне і цитологічне дослідження цих виділень, УЗД органів м/тазу, а також обстежити на глистну інвазію (глисти).

13.12.2020 р.