ПІДПИСАТИСЯ:  

26 липня студенти Івано-Франківського національного медичного університету разом зі студентами-стажерами мали змогу відвідати «Прикарпатський центр репродукції людини». Нагадаємо, що цього року в ІФНМУ організація «Ukrainian medical students association» відкрила напрямок SCOPE/SCORE. Це означає, що відтепер студенти можуть не тільки стажуватися закордоном, а й приймати студентів на місячне стажування у лікарні Івано-Франківська.

26 липня «Прикарпатський центр репродукції людини» підтримав активних студентів-медиків і взяв участь у роботі однієї з найбільших організацій в Україні UMSA: прийняв на одноденне стажування не тільки студентів-іноземців, а й учасників UMSA-IF на чолі з президентом асоціації Богданом Дівничем і керівником напрямку стажувань Владиславом Красновським.

UMSA і «ПЦРЛ»: одноденне стажування студентів медиків у «Прикарпатському центрі репродукції людини».

Враженнями від побаченого ділиться студентка-стажерка з Туреччини Beyza Beyazit: «Дорогі лікарі Центру репродукції, дякую за можливість побачити Вашу роботу і устаткування! Я вперше бачила лапароскопічне хірургічне втручання. Це було дуже цікаво! Ми також мали змогу бути присутніми на процедурі запліднення in vitro. Це дивовижно! Дякую за час, який Ви витратили, щоб навчити нас! Для мене досвід, що я отримала, безцінний!»

UMSA і «ПЦРЛ»: одноденне стажування студентів медиків у «Прикарпатському центрі репродукції людини».

Учасниця команди UMSA теж захоплено розповідає про побачене: «Я дуже вдячна за те, що я мала можливість побачити хороший рівень медицини у моєму рідному місті. Уперше в житті я була на лапароскопічній операції. Ще й пощастило натрапити на рідкісний випадок – в жінки діагностували вроджену аномалію (дві матки). Також нам показали місце, де відбувається екстракорпоральне запліднення. Лікар дуже цікаво і детально нам все пояснювала і показувала, відповідала на всі запитання з бажанням донести потрібну інформацію. Дуже дякую всім лікарям, які так тепло прийняли нас. Я думаю, що таке місце роботи і такі люди надихають інших робити свою справу якнайкраще!»

UMSA і «ПЦРЛ»: одноденне стажування студентів медиків у «Прикарпатському центрі репродукції людини».