ПІДПИСАТИСЯ:  

24-26 жовтня у Палермо (Італія) в рамках Європейського товариство репродукції людини та ембріології (ESHRE) пройшов учбовий курс по основним принципам управління якістю в галузі допоміжних репродуктивних технологій «Управління Якістю в ДРТ: нові і практичні ідеї старих концепцій» («Quality Management in ART: new and practical insights from old concepts»). Від «Прикарпатського центру репродукції людини» учбовий курс відвідала завідувач відділення ДРТ, кандидат мед. наук, доцент ІФНМУ ЯЦИШИН Н.Г.

Управління Якістю в ДРТ: нові і практичні ідеї старих концепцій. Яцишин Н.Г. на учбовому курсі ESHRE у Палермо.

Метою курсу було навчання практикуючих репродуктологів в створенні і підтримці високої якості надання послуг пацієнтам в галузі ДРТ. За основу були взяті 3 принципи:

  1. Повага до пацієнта;
  2. Безпечне лікування;
  3. Народження здорової дитини.

Учбовий курс був підготовлений групою спеціалістів по безпеці та якості в ДРТ (SQART), які займаються питаннями удосконалення медичного обслуговування, задоволення пацієнтів у всіх клінічних та лабораторних аспектах ДРТ та здоров’я дітей, народжених після лікування безпліддя. «Якісна охорона здоров’я – це правильні дії в потрібний час і правильний шлях для досягнення найкращого результату» – вважають вони.

Управління Якістю в ДРТ: нові і практичні ідеї старих концепцій. Яцишин Н.Г. на учбовому курсі ESHRE у Палермо.

Наталія Григорівна, в «Прикарпатському центрі репродукції людини» існує система управління якістю з міжнародною сертифікацією ISO 9001:2015, яка контролює всі процеси надання медичної допомоги пацієнтам і дії всього медичного персоналу. Також Ваша лікарня має статус ЧИСТОЇ ЛІКАРНІ, тобто безпечної для пацієнтів. А як відбувається управління якістю саме у відділенні допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), завідувачем якого Ви є?

Відділення ДРТ – це не окрема структура, ми частина цілого Центру, тому управління якістю – це спільна праця і бажання лікарів нашої клініки допомогти пацієнту комфортно подолати проблему і отримати позитивний результат. Різниця лише в тому, що є результатом. Для нашого відділення – це, безперечно, вагітність і народження здорової дитини у максимальної кількості жінок, які звертаються до нас за допомогою. Але, звичайно, все починається з чистої підлоги, охайної форми, зібраних думок і бажання працювати і допомагати жінкам ставати матерями.

Управління Якістю в ДРТ: нові і практичні ідеї старих концепцій. Яцишин Н.Г. на учбовому курсі ESHRE у Палермо.