ПІДПИСАТИСЯ:  

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇ

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇ
Відділення ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇ існує з часу заснування центру в 1995 році. У відділенні працює 11 лікарів, з яких 3 доктора та 3 кандидати медичних наук. Пріоритетними напрямками роботи відділення є ендоскопічна хірургія, оперативна гінекологія та лікування патології вагітності на ранніх термінах. У відділенні функціонує операційний блок з двома сучасними операційними, які обладнані найсучаснішою апаратурою провідних європейських фірм для надання адекватної хірургічної допомоги та анестезіологічного забезпечення. На базі нашого відділення вперше в Івано-Франківській області були проведені ендоскопічні оперативні втручання. У відділенні проходять лікування безпліддя біля 1500 пацієнтів щорічно. Також щорічно ми проводимо біля 1000 ендоскопічних та гінекологічних втручань. Основне кредо в роботі медичного персоналу – чуйне і дбайливе відношення до пацієнтів!  

ЛІКАРІ ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇ

 
ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇВолосовський Павло РомановичЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ. ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ДОКТОР МЕД. НАУК, ПРОФЕСОР.

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇКишакевич Іріна ТарасівнаЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ДОКТОР МЕД. НАУК, ПРОФЕСОР.

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇВолошкевич Юрій ПавловичЛІКАР АНЕСТЕЗІОЛОГ.

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇСніжко Тетяна БогданівнаЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, РЕПРОДУКТОЛОГ, КАНДИДАТ МЕД. НАУК, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ ІМ. І. Д. ЛАНОВОГО ІФНМУ.

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇБурко Наталія ІгорівнаЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, РЕПРОДУКТОЛОГ, ГІНЕКОЛОГ-ЕНДОКРИНОЛОГ. КАНДИДАТ МЕД. НАУК.

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇГнип Ірина ПетрівнаЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, РЕПРОДУКТОЛОГ. КАНДИДАТ МЕД. НАУК.

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇСинкевич Леся РоманівнаЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, РЕПРОДУКТОЛОГ, ЛІКАР УЗД.

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇШемелько Тарас ЛюбомировичЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, РЕПРОДУКТОЛОГ, ГІНЕКОЛОГ-ЕНДОКРИНОЛОГ. 

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇСаманів Валентина ПавлівнаЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, РЕПРОДУКТОЛОГ, ЛІКАР УЗД.

ВІДДІЛЕННЯ ОПЕРАТИВНОЇ ГІНЕКОЛОГІЇ І РЕАБІЛІТАЦІЇФедишин Тетяна ВолодимирівнаЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ, РЕПРОДУКТОЛОГ. КАНДИДАТ МЕД. НАУК.