ВІДГУКИ

ВІДГУКИ20.10.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та відділенню ДРТ:

Вчора мала нагоду вперше побувати у відділі ДРТ. Перше враження дуже позитивне. Чітка, злагоджена робота, і найголовніше – душевна і спокійна атмосфера. Щиро дякую кожному за отой мікроклімат в колективі, за те, що вмієте підтримати і допомогти в складний період, підтримати морально, підібрати влучні слова і заспокоїти. Особлива подяка завідуючій відділенням Яцишин Наталії Григорівні за створену атмосферу спокою і довіри!

ВІДГУКИ19.10.2021 / Подяка ГНИП І.П.:

Від щирого серця хочу подякувати Гнип Ірині Петрівні!!! Лікар від Бога!!! Завдяки наполегливій праці, лікуванню і її підтримці збулася найбільша мрія життя – бути мамою!!! Також дякую усьому персоналу ПЦРЛ, завдяки Вам не одна сім’я стала повноцінною!!!

ВІДГУКИ18.10.2021 / Подяка ШЕМЕЛЬКО Т.Л. та ЛИТВИН Н.В.:

Неможливо підібрати слів вдячності за можливість бути мамою чудової дівчинки!!! Дякую Шемелько Тарасу за вчасно і якісно проведену гістероскопію, після якої через чотири місяці я побачила тест з двома смужками!!! Дякую Литвин Наталії за результативне тривале лікування, за таке добре серце, чуйність і професіоналізм! Дякую всьому персоналу ПЦРЛ за те, що дає надію й допомагає людям здійснювати мрії!

ВІДГУКИ07.10.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Велике дякую Наталії Григорівні Яцишин за донечку та синочка! Нам вже 3 місяці!

ВІДГУКИ07.10.2021 / Подяка ЛИТВИН Н.В.:

ВІДГУКИ

Хочемо щиро подякувати Литвин Н.В. та всім працівникам відділення ДРТ за це щастя бути в очікуванні своїх малюків! Дякуємо за Вашу нелегку працю та підтримку!

ВІДГУКИ05.10.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

Хочемо висловити подяку всьому колективу «Прикарпатського центру репродукції людини», зокрема Синкевич Лесі Романівні. Довгі 8 років ми чекали цього часу і він настав!

Леся Романівна, дякую Вам за те, що Ви нас підтримуєте, за високий професіоналізм, чітко підібраний алгоритм дій, точність у проведенні операції і призначенні лікування. Завдяки Вам сердечко нашої дитини вже б’ється! Нехай Господь Бог Вас оберігає, дає сили і терпіння!

ВІДГУКИ04.10.2021 / Подяка лікарям клініки:

Висловлюю слова неймовірної вдячності усім працівникам «Прикарпатського центру репродукції людини». Ви професіонали своєї справи! Та найбільше хочеться подякувати Яцишин Наталії Григорівні та Литвин Наталії Василівні, які вірили у нас і допомогли у здійсненні нашої мрії – стати батьками неймовірного хлопчика!

Окрема подяка усім ембріологам, Ви чудові! Слова вдячності також Козовому Руслану Васильовичу, Галицькій Галині Михайлівні та Римарчук Мар’яні Іванівні – ви супер!!!

Здоров’я Вам усім, Божої ласки та опіки!

ВІДГУКИ02.10.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

Щиро дякую чудовому лікарю хірургу-гінекологу Синкевич Лесі Романівні за те, що взялася за мене в такій екстреній ситуації. Можна сказати, взяла на себе відповідальність за моє життя. Дай Боже здоров’я Вам і вашій сім’ї, професійних здобутків і низький уклін від мене і чоловіка!

ВІДГУКИ17.09.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Дякую Наталії Григорівні Яцишин та всьому відділенню ДРТ за ЩАСТЯ бути МАМОЮ!

ВІДГУКИ