ВІДГУКИ

ВІДГУКИ29.06.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Наталія Григорівна, безмежно вдячні Вам за дитину! Марії Ігорівні теж велика подяка! Ви просто супер команда! Ми дуже-дуже щасливі, що Ви подарували нам нашого маленького хлопчика, наше щастя!

ВІДГУКИ28.06.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Наталія Григорівна! Нам 1.06 виповнився один рочок! Дітки найкращі в світі! Як у вас так виходить?! Дуже-дуже вдячні за це безмежне щастя особисто Вам і всьому персоналу Центра. Будьте здорові, успіху і здійснення мрій!

ВІДГУКИ24.06.2021 / Подяка ШЕМЕЛЬКУ Т.Л., ЛИТВИН Н.В., ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

22-го червня 2021 року на світ з‘явилась наша дивовижна донечка, яку ми чекали довгих 3 роки, що були вічністю для нас. Хочемо щиро подякувати Шемельку Тарасу Любомировичу та Литвин Наталі Василівні за професіоналізм, турботу та підтримку і пройдений з нами шлях. Завдяки Вам ми сьогодні щасливі батьки. Величезну подяку висловлюю Галицькій Галині Михайлівні. З Вами вагітність легка та без стресів. За цей час ви всі стали такими близькими. Хай береже Вас Бог і з Вашою допомогою всі будуть щасливими батьками!

ВІДГУКИ18.06.2021 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

В доповнення до подяки всьому колективу «ПЦРЛ», завдяки якому ми маємо двох чудових діточок, висловлюємо величезну окрему подяку лікарю Галицькій Галині Михайлівні за професійне ведення непростої багатоплідної вагітності.

З 9 тижнів і до самих пологів Галина Михайлівна завжди була на зв’язку, давала корисні поради та вичерпні відповіді на всі питання, які нас цікавили. Уважно спостерігала за станом здоров’я мене та діточок. Завдяки лікарю Галицькій вагітність протікала добре і без ускладнень.

Окреме дякую за присутність та підтримку на пологах. Такі теплі, дружні, довірчі відносини між лікарем і пацієнтом є безцінними! Бажаю Галині Михайлівні всього найкращого! Нехай все зроблене добро повернеться сторицею!

ВІДГУКИ13.06.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Ми вдячні Наталії Григорівні за сина, нехай Господь і Божа Матір завжди оберігає її. Якби не вона і її підтримка, я би ніколи із чоловіком не наважилась на цей крок.

ВІДГУКИ12.06.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Здається, ще вчора я читала відгуки, слова подяки, а сьогодні я на місці тих щасливих батьків. Наш із чоловіком шлях до щастя був довгим (9 років), але ми його пройшли. Дякую Богові, що він послав нам Наталію Григорівну і її команду. 1.06.2020 я стала мамою. Моїм Ромчику і Даринці вже рік. Ми щасливі батьки, наш будинок догори дригом і сповнений сміху. Спасибі всім, хто брав участь, хто допоміг, хто йшов з нами до нашої мети. Цих людей багато, практично весь персонал ПЦРЛ.

Хочу звернутися до тих, хто ще на початку шляху. Так – страшно, так – складно, але результат того вартий. Довіртеся професіоналам і Бог вам у поміч! А колективу центру – ДЯКУЮ. Здоров’я Вам усім, процвітання, всіх благ!

ВІДГУКИ11.06.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Висловлюємо величезну подяку лікарю Яцишин Наталії Григорівні та колективу ПЦРЛ за проведене лікування. Це дійсно злагоджена командна робота, професійне обладнання, прекрасні фахівці!

Ми лікувались в центрі близько 3-х років, пройшли всі необхідні етапи підготовки і, власне, саме лікування. Фахівці центру Леся Павлівна, Юлія Василівна та особисто лікар Яцищин Н.Г. доклали всіх зусиль для досягнення мети, проявили чуйність та професіоналізм.

І ось, в день Вознесіння Господнього, на світ з’явились два малюка – хлопчик та дівчинка.

Ми безмежно щасливі батьки!

Бажаємо також усім здоров’я та Божої ласки!

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ02.06.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Наталія Григорівна, дякую Вам за донечку!

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ02.06.2021 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С.:

Висловлюю найщиріші слова подяки Головчаку Ігорю Степановичу та всьому медичному персоналу за проведену мені операцію. Це справжні професіонали своєї справи, спеціалісти від Бога. Жодної хвилини не сумнівалася в їхній фаховій компетенції.

ВІДГУКИ02.06.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Хочу подякувати прекрасному лікарю Яцишин Наталії Григорівні. Довгі 10 років ми чекали цього часу і він настав. Щиро вдячні Вам за те, що Ви нас підтримували і вірили з нами, що все буде добре. Завдяки Вам, Вашій допомозі і нашій вірі, сердечко нашої дитини вже б’ється. Дякуємо за Ваші теплі прийоми, нехай Господь Бог Вас оберігає, дає сили і терпіння.

Дякуємо Вам, Леся Павлівна, за Ваші щирі переживання і слова підтримки, за Вашу віру у Бога і те, що вселяєте її у серця пацієнтів. Саме ця віра допомагає не здаватись. А тим, у кого виникають сумніви, чи варто починати лікування, щоб стати батьками, раджу сміливо і наполегливо вірити у Бога і довіритись своєму лікарю, і все буде добре!

ВІДГУКИ07.05.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Привіт усім, хто читає цей відгук! Не могла не залишити його, адже, можливо, він допоможе молодим парам отримати довгоочікуваний подарунок долі – малятко.

Ми з чоловіком п’ять років чекали на дитинку (три роки намагались завагітніти самі, а коли не вдалося, почали обстеження в різних клініках). Майже всюди говорили, що все у нас в нормі. І лише у Прикарпатському Центрі Репродукції Людини лікар побачила, що причина у непрохідності труб.

Після лапароскопії я, все ж, завагітніла, але, на жаль, то була позаматкова вагітність. Моєму розчаруванню не було меж! Оскільки одну маткову трубу видалили, а інша була непрохідною, вихід був один – ЕКЗ.

Через рік ми, все ж, наважилися звернутися за допомогою. Я ознайомилася з інформацією про різні клініки, де можна було це зробити, зокрема й про ПЦРЛ в Івано-Франківську. Дякую людям, які залишили стільки позитивних відгуків про спеціалістів, які там працюють та які допомогли уже сотням парам стати батьками. Ми, все ж, вирішили звернутися за допомогою до Яцишин Наталії Григорівни і не пожаліли!!! Вона – жінка з великим серцем та безмежним досвідом. Кожного разу, приходячи на консультацію, ми чули слова підтримки. І це допомогло повірити в себе, зарядитися позитивом, вийти із застійної депресії і, як результат, завагітніти з першого разу!

У березні у нас народилися двійнятка – хлопчик і дівчинка. І величезна заслуга в цьому Наталії Григорівни та Лесі Павлівни, за що велика їм подяка!!! Нехай Бог береже Вас, дає наснаги на допомогу бездітним парам, а все добро, що Ви робите для своїх пацієнтів, нехай повернеться до вас сторицею!!!

ВІДГУКИ23.04.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

Хочу залишити відгук про роботу прекрасного лікаря, Лесі Романівни Синкевич. Я дякую Богу, що 8 років тому познайомилася з Вами. Завдяки Вам, Вашій допомозі і нашій вірі, нашому Синочку вже 6-й рік! Ви дуже гарна та чуйна лікарка, я Вам вдячна за гарно проведені операції в 2021 році та подальше лікування. Ви повернули мене до ЖИТТЯ!

Краще, звичайно ж, бути здоровим, але якщо щось трапляється, питання до кого звернутися не виникає, це завжди буде Леся Романівна.

Дякуємо Вам за ВАШ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ та теплі прийоми! Нехай Боженька завжди Вас оберігає, дає сили, терпіння і безкінечного натхнення у Вашій нелегкій роботі! Нехай на Вашому шляху зустрічаються люди гідні Вашої людяності, такі ж щирі і надійні, як Ви!

ВІДГУКИ22.04.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г., ФЕДИШИН Т.В., ВОРОБІЮ В.Д.:

Хочу висловити щиру подяку Яцишин Н.Г., Воробію В.Д., Федишин Т.В. Саме ця команда лікарів допомогла мені у здійсненні, здавалося, неосяжної мрії – стати мамою. Довгі 6 років ми чекали цього часу і він настав. В мене на руках перше фото моєї дитинки, на очах сльози радості, в душі велике щастя.

Прийшла я до Наталії Григорівни 3 роки тому, прочитавши про неї хороші відгуки саме на цьому сайті. І не помилилася, тому що це дійсно лікар від Бога, професіонал своєї справи. Так, спочатку було дуже важко: невдалі спроби переносу, які несли за собою розчарування і зневіру. Але ні на мить я не думала про те, щоб змінити клініку чи припинити лікування, тому що Наталія Григорівна сказала, що в мене є шанси, що я не є безнадійна пацієнтка, бо вона б мені про це сказала відразу.

Я вдячна Вам, Наталія Григорівна за правду, за те, що Ви вірите в своїх пацієнтів більше, ніж деколи вони в себе. Дякую вам, Леся Павлівна, за Ваші щирі переживання і слова підтримки, за Вашу віру в Бога і за те, що вселяєте її у серця Ваших пацієнтів. Саме ця віра і допомагає не здаватися.

Розповім трохи про свою історію хвороби. Прийшла у Центр на ЕКЗ у зв’язку із непрохідністю маткових труб. Після першої невдалої спроби, за порадою Наталії Григорівни, пішла на гістероскопію, де в мене виявили хронічний ендометрит. Допомогла мені його вилікувати Тетяна Володимирівна Федишин, за що їй дуже вдячна! Та все ж ембріончики не приживалися. Після четвертої невдалої спроби переносу, я звернулася до Воробія В.Д. Це дуже добрий, щирий і відданий своїй справі лікар. Після чергової операції, він виявив в мене гіперплазію ендометрію. Через три місяці лікування я пішла на 5 спробу переносу, і вона виявилася успішною. Я вагітна! Пишу це і досі не можу повірити!

Велике дякую і ембріологу Ользі Богданівні, анестезіологу Гошку В.І, медсестрам Марійці, Мар’яні і всій команді. Ця вся велика і дружня команда кожного дня допомагає багатьом парам із цілої України стати батьками. Ваш труд неоціненний. Хай Господь благословить Вас і Ваші сім’ї. Велика Вам подяка!!!

ВІДГУКИ21.04.2021 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С. та ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИХочемо висловити велику подяку лікарям «Прикарпатського центру репродукції людини», що в Івано-Франківську, зокрема Головчаку І.С. та Яцишин Н.Г. Ось уже майже 10 років, як Ви своїм знанням, вмінням, досвідом, розумінням і благословенням Господа Бога подарували нам друге життя, повернули віру в себе і допомогли стати батьками вдруге! Адже після втрати двох синів, в одну мить життя втратило сенс, не було надії на майбутнє.

Наталя Григорівна, Ви прекрасний, чуйний лікар від Бога. Ви добрий порадник і вмілий психолог. Спасибі, що ми зустрілися на життєвій дорозі, спасибі, що подали руку допомоги. Ми щиро вдячні за синочка Миколку і донечку Настю. У нас є майбутнє!

А тим, у кого сумніви, чи варто почати лікування, щоб стати батьками, раджу сміливо і наполегливо вірити, що все буде добре, довіритися лікарям і Богу. Бо найбільша радість на землі – бути батьками, відчувати дотик маленького дива, що зветься ДИТИНА і почути найпрекрасніше слово у всьому світі – МАМА!

Спасибі Вам!!!

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ15.04.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Хочемо щиро подякувати нашій красуні і лікарю від Бога ЯЦИШИН НАТАЛІЇ ГРИГОРІВНІ за нашу прекрасну донечку! І ЛЕСІ ПАВЛІВНІ за Ваше терпіння і підтримку.

Хочу розказати коротко свою історію.

Перша моя вагітність була позаматкова, видалили одну трубу. Але другий раз ми завагітніли з одною трубою. Все було добре, народився синочок, але так сталося, що Бог його в нас забрав. Це дуже важко пережити смерть своєї дитинки, але ми дали ради.

Завагітніли третій раз і знову позаматкова. І це для нас була наступна трагедія. Лікар нам сказала, що в нас шанс народити дитинку тільки штучним заплідненням, що стало для нас черговим шоком!

Я в інтернеті прочитала, що є Державна програма для безплідних жінок в Україні і ми вирішили спробувати. Ми не надіялись, що щось вийде, але ЯЦИШИН Н.Г. нас підтримала і дала нам велику надію і віру, що все вийде і ми будем мати маленьку лялюню!

І в нас вийшло. Народилась наша маленька прекрасна донечка. І ми дуже сильно вдячні Наталії Григорівні!!!

Дівчата, не вірте нікому, що по Державній програмі нічого не виходить. Все виходить! І не вірте нікому, хто говорить, що штучне запліднення – це дурня, що вони тільки викачують гроші! Це неправда! Головне вибрати клініку ту, що треба. Головне ВІРА і бажання!!!

Дякуємо і ще не раз будемо дякувати ЯЦИШИН Н.Г. Нехай Вам Бог допомагає у Вашій нелегкій праці! Нехай буде якнайбільше таких щасливих пар, як ми!!!

ВІДГУКИ13.04.2021 / Подяка ВОРОБІЮ В.Д.:

В «Прикарпатському центрі репродукції людини» мені робили операцію. Робив її Воробій Володимир Дмитрович. Це дійсно лікар від Бога, великий професіонал своєї справи і просто хороша та щира людина. А зараз, під керівництвом цього лікаря, пробуємо вагітніти. Думаю, що нам це точно вдасться, бо лікар каже, що інакше і бути не може. Дякую Вам, Володимир Дмитрович, за Ваші старання, підтримку, розуміння і натхнення. Довгих і щасливих років життя!

ВІДГУКИ11.04.2021 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

Леся Богданівно, хочу поділитися з Вами нашою щасливою новиною, яку ми так давно чекали! Щиро вдячні Вам за те, що Ви нас підтримували і вірили з нами, що все буде добре! Завдяки Вам, Вашій допомозі і нашій вірі, сердечко моєї крихітки вже б‘ється, і ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з нею!

Дякуємо Вам за теплі прийоми, ми дуже щасливі! Нехай Боженька завжди Вас оберігає, дає сили, терпіння і безкінечного натхнення у Вашій нелегкій роботі! Нехай на Вашому шляху зустрічаються люди гідні Вашої людяності, такі ж щирі і надійні, як Ви!

Ви даруєте саме велике щастя – бути мамою! Дякуємо Вам за все! ❤️❤️❤️

ВІДГУКИ11.04.2021 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВІДГУКИ

Добрий день з самого теплого Херсона! 23 березня завдяки Багайлюк Лесі Богданівни і співробітникам ПЦРЛ на світ з’явилися самі солоденькі в світі дітки – Матвій і Софійка. Величезне Вам дякую за щастя стати мамою!

ВІДГУКИ06.04.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Хочемо подякувати лікарю з великої букви, лікарю від Бога, Яцишин Наталії Григорівні за таке велике щастя бути батьками нашого синочка Михайлика. Ми чекали на нього довгих 7 років і вже були зневірені в нашій медицині, поки не потрапили до Наталії Григорівни. Через 5 місяців ми побачили довгоочікувані дві смужки, які перевернули все з ніг на голову.

Ми Вам дуже-дуже вдячні за Ваші золоті руки! Також велике дякую Лесі Павлівні за терпіння і розуміння!

ВІДГУКИ03.04.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Моя щаслива історія!

З чоловіком живемо 6 років і тільки зараз нам вдалося народити сина!

У 2016 році була позаматкова вагітність, почалася кровотеча, мені видалили трубу і кісту яєчника. Далі були спілкування з психологом і відвідування приватної клініки в м. Запоріжжя для планування вагітності. Так вийшло, що лікар сказав (не хочу називати імен), що все добре і ми можемо пробувати вагітніти знову.

Через пару місяців тест показав дві смужки, але ще через пару тижнів зростання ХГЧ було дуже низьким, УЗД нічого не показало, лікар сказав чекати, а через якийсь час повідомив, що у мене друга позаматкова і що вагітність розсмокчеться. Я так проходила близько місяця, а потім мене рятували від шоку і температури 40.

Так я і опинилася в числі безплідних жінок. Ну і далі, що природно, почалися психологічні проблеми з самооцінкою і внутрішньою неповноцінністю. Хочу відзначити, що мій чоловік продовжував любити і підтримувати мене, казав, що якщо нічого не вийде, то усиновимо.

Далі ми звернулися в центр репродукції в м. Запоріжжя, але, нажаль, це мабуть був не мій час, не мій лікар і не моє місто. Все було дуже складно, лікар сказала, що в нашому випадку нічого не вийде.

Пройшли роки і ми переїхали в м. Івано-Франківськ. Надії вже не залишалось, але чоловік продовжував вірити (це дуже важливо). І в один прекрасний день моя лікар-терапевт Трощук О. І. з легкістю відправила мене до Яцишин Наталії Григорівни: «Ой, чого ти переживаєш і чекаєш, час іде, а Наталія Григорівна допомагає дуже багатьом безнадійним!»

І я прийшла.

Перша зустріч тривала близько години і ми в той самий день почали здавати аналізи і готуватися до протоколу ЕКЗ. Хочу зазначити, що Наталія Григорівна – це людина, яка живе своєю роботою, своєю місією на цій землі. При першій зустрічі я зрозуміла, що лікар зацікавлений в результаті. Мені сподобалося, що Наталія Григорівна говорила ясно і по справі, не даючи помилкової надії. Мені запам’яталася одна її фраза: «Я зробила все, що могла, у Вашому випадку вийде 100%, сподівайтеся на Бога!»

І я пішла після перенесення додому, а в голові звучало, повинно вийти 100%, Наталія Григорівна мені так сказала.

Словами неможливо передати ту подяку, яка є в серці, коли я дивлюся на свого сина! Раджу всім знайомим, відправляю до Наталії Григорівни, так як і мене відправили. Я не знаю кращого лікаря, тому що є результат, а не просто слова!

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ25.03.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Хочемо щиро подякувати Наталії Григорівні Яцишин за наших двох прекрасних дівчат! Дякую за Вашу підтримку і працю. Ви лікар від Бога! Ви нам допомогли стати щасливими батьками двох наших принцес і це подвійне щастя! Також дякуємо Лесі Павлівні.

ВІДГУКИ16.03.2021 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

Хочу щиро подякувати Мороз Любов Олексіївні за те, що вона підтримала мене і допомогла у лікуванні. ВИ лікар своєї справи, лікар від Бога! Завдяки Вам у мене народилося двоє прекрасних синочків! Дякую!

ВІДГУКИ27.02.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г., ГОЛОВЧАКУ І.С.:

Щиро дякуємо Наталії Григорівні Яцишин, Ігорю Степановичу Головчаку та Лесі Павлівні. Завдяки Вашій праці ми найщасливіші батьки королівської двійні! Бажаємо Вам успіху і процвітання у роботі!

ВІДГУКИ09.02.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

Хочемо подякувати дорогій для нас Лесі Романівні. Завдяки Вам, Леся Романівна, в нас двоє діток. Ви той лікар, який допоможе, розрадить, підтримає і не залишається осторонь. Дякуємо Вам за наших діток! Хай вас Бог оберігає!

ВІДГУКИ07.02.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Від щирого серця хочу подякувати Яцишин Наталії Григорівні та Лесі Павлівні!!! Це подвійне щастячко, на яке ми чекаємо, неможливо просто описати словами. Державна програма, ЕКЗ, і з першого разу почути, Ви станете батьками двійні, це щось просто неймовірне, просто нема таких слів на світі, щоб можна було ці всі емоції описати!!!

Наталія Григорівна – це Лікар з великої літери, лікар від Бога, в любий час вислухає, підтримає, підкаже, допоможе. Дуже Вам дякуємо за теплі прийоми, скільки сили та віри Ви в нас вложили, ми дуже щасливі!!! Нехай Боженька завжди Вас оберігає, дає Вам сили, терпіння та натхнення!!!

Ще раз безмежно Вам Дякуємо!!! Всім бажаю йти тільки вперед, вірити і все у Вас вийде!!!

ВІДГУКИ28.01.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Нам уже 11 років! Дякую Вам за діток, яких з Божою допомогою подарувала мені Яцишин Н.Г.

ВІДГУКИ26.01.2021 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

Хочу щиро подякувати Багайлюк Лесі Богданівнівні за прекрасну можливість стати батьками чарівної донечки, на яку ми чекали довгих 16 років! Щиро Вам вдячна за те, що Ви мене підтримували і вірили разом з нами, що все буде добре!

ВІДГУКИ03.01.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Хочу виразити щиросердечну подяку чудовому лікарю, професіоналу своєї справи та просто Людині з великої літери ЯЦИШИН НАТАЛІЇ ГРИГОРІВНІ, а також ЛЕСІ ПАВЛІВНІ.
В мене справді не вистачає слів, щоб описати те, як я вдячна Вам! При такому діагнозі (відсутність обох труб) Ви зробили для нас диво!

Ще рік назад ми читали такі ж відгуки і були сповнені сумнівів. Обрати Вас нам підказало серце. За цей час Ви стали рідними (все хочеться поїхати до Вас). Леся Павлівна, Вашу шалену підтримку я відчуваю й досі. Ви – чудова людина!

Пишу і сльози так і котяться (гормони). Спасибі Вас за все! Хай Матінка Божа завжди оберігає та допомагає Вам. Люблю Вас!

Завдяки Вам скоро наше дитятко появиться на світ (і ми обов’язково приїдемо до Вас в гості). Всім дівчатам, які ще тільки ступають на цей шлях або планують, бажаю, щоб Ваші бажання здійснились! І не вірте тим, хто скаже, що це надзвичайно дорого, або що всі хочуть грошей – це справжня брехня! Довіряйте лікарю і своєму серцю. З Богом!

ВІДГУКИ27.12.2020 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

Хочу подякувати чудовому лікарю – Галицькій Галині Михайлівні за професіоналізм, добре відношення і позитивний настрій протягом усієї моєї вагітності!

Коли я дізналась про вагітність, була дуже розгублена і схвильована, бо не знала, до кого з лікарів ставати на облік. А особливо мене це турбувало після негативного досвіду в одній з жіночих консультацій нашого міста. І тут колега порадила мені Галину Михайлівну.

Вже після першої нашої зустрічі, я побачила, що всю вагітність буду в надійних руках. Галина Михайлівна була завжди спокійна, з хорошим настроєм, кожного разу професійно відповідала на мої питання, яких в мене було дуже багато, враховуючи, що для мене це перша вагітність. Лікар завжди була на зв‘язку! У вайбері відписувала навіть пізно увечері! Мене вразив підхід до роботи, ретельність! Кожного разу Галина Михайлівна пояснювала мені, для чого здавати той чи інший аналіз! Завжди могла порадити, заспокоїти! З таким лікарем дійсно спокійно і вагітність проходить без лишніх стресів!

Саме завдяки Галині Михайлівні я легко виносила здорову дитину! А коли мій бейбік народився, я подзвонила Галині Михайлівні поділитися новиною і почула в телефоні таку радість і тепло, і ще раз переконалась, що людина живе своєю роботою!

Таким лікарям ми маєм дякувати і таких лікарів ми маєм берегти, враховуючи ті умови, в яких вони працюють! Вам, Галина Михайлівна, міцного здоров‘я, довгих років життя і безкінечного натхнення у Вашій нелегкій роботі!!!

ВІДГУКИ22.12.2020 / Подяка КУХНІЙ А.А.:

Доброго дня, шановна Алла Анатоліївна! Звертається до Вас ваша пацієнтка Несторук Люба. Хочу подякувати Вам за те, що Ви в цей нелегкий час залишаєтеся на своєму робочому місці та добросовісно виконує свою роботу. Було приємно під час обстеження відчувати вашу чуйність та уважність. Такі риси дуже цінують люди, а особливо наш Творець. В Біблії є вірш, який заохочує нас ставитися до людей так, як би ми хотіли, щоб ставилися до нас. Саме так, Алла Анатоліївна, Ви відноситися до людей, тому хочу похвалити вас за це.

Сьогодні багато людей через пандемію стривожені і не знають, що буде завтра. Хочу поділитися з Вами підбадьорливою думкою з Біблії, яка потішає мене особисто. Вона записана в Книзі Обявлення 21:4. «Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло». І хоча в ці слова важко повірити, проте це обіцяє Всемогутній Бог, а не людина.

Бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги та терпіння, бо воно нам усім зараз дуже потрібно. Бережіть себе та свою родину. З повагою до Вас, Ваша пацієнтка.

ВІДГУКИ04.12.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Добрий день! Пишу свою історію тут, бо хочу, щоб вона допомогла тій жінці, яка зневірилася і втратила сили та бажання! А можливо для тої, яка не може ризикнути приїхати і заговорити про свою проблему!

Мені 27 років, в шлюбі вже 5 років, але діток так і не було. Не буду писати про довгий шлях лікування, операцію та підготовку до ЕКЗ. Скажу коротко… я щаслива!!! Сердечко моєї крихітки вже б’ється і я з нетерпінням чекаю зустрічі з нею!!! Вона не дізнається, який довгий і важкий був мій шлях до мрії, бо їй буде потрібна тільки моя любов!!!

Це була моя третя спроба ЕКЗ… вимолена, боязка і навіть трохи безнадійна (принаймні, мені тоді так здавалось). Але в цій клініці є надзвичайні люди, які не дають тобі час на сумніви і розчарування!!! Вони вірять… інколи навіть більше, ніж ти!!!

Розповідати про ту порожнечу, коли невдача тебе зустрічає – важко… І кожна людина переживає її по-своєму!!! Але мій Янгол Охоронець не покидає мене навіть зараз – жінка з великими очима, яка вселяє віру і надію, – Яцишин Наталія Григорівна!!!

Мені так хочеться сказати багато слів вдячності, розповісти, як саме Ви не дозволили здатись. Знаходили слова, котрі спонукали до нових дій!!! Два роки боротьби!!! І перемога!!! Не тільки моя… Я бачила це в Ваших очах, коли прийшла на УЗД…

Бажаю, щоб Ви були щасливою, нехай Ви отримаєте ще багато перемог і допоможете жінкам, які так цього прагнуть!!! Дякую, що саме Ви були тим Янголом, який вів мене складною дорогою!!!