ВІДГУКИ

ВІДГУКИ17.01.2022 / Подяка БОСАЦЬКОМУ Я.В. та ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Хочемо щиро подякувати Босацькому Ярославу Володимировичу, Яцишин Наталії Григорівні та всьому відділенню ДРТ за довгоочікуваного синочка Андріана! Нам вже півроку.

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ13.01.2022 / Подяка ВОЛОСОВСЬКОМУ П.Р.:

Хочу висловити слова вдячності найкращому лікарю, професіоналу і просто хорошій, щирій людині – Волосовському Павлу Романовичу. Завдяки Вам на одну щасливу сім’ю стало більше. І ось нашому хлопчику вже 3 тижні… Дякую Вам щиро за Вашу підтримку, за те, що завжди вмієте розрадити в час, коли уже опускаються руки. Нехай Господь дарує Вам і Вашій родині мир, спокій та затишок!

ВІДГУКИ12.01.2022 / Подяка ЛИТВИН Н.В.:

ВІДГУКИ

Хочу щиро подякувати Литвин Наталії Василівні! 10.02.2020 року завдяки їй в мене народилась довгоочікувана донечка Софійка!

ВІДГУКИ12.01.2022 / Подяка СНІЖКО Т.Б.:

Хочу щиро подякувати Сніжко Тетяні Богданівні за те, що допомогла мені отримати такого бажаного малюка! Щиро дякую за Вашу працю, за те, що підтримували, що професіонально лікували, постійно були на зв’язку та за такий очікувальний прекрасний результат! Також дякую всьому персоналу ПЦРЛ за турботу і Вашу щоденну клопітку працю та підтримку! Завдяки Вам не одна сім’я сьогодні щаслива!

ВІДГУКИ02.01.2022 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Наталія Григорівна!!! Ми щиро вітаємо Вас з Новим роком! І хочемо насамперед подякувати Вам за працю та чуйність, високий професіоналізм та розуміння до кожної жінки. Дякуючи Богу, сьогодні ми маємо змогу зустрічати цей новий рік утрьох, і все завдяки Вам!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та Божого благословення! Нехай кожен, хто мріє про дитинку, з Вашою допомогою отримає заповітне!

З Новим роком!

ВІДГУКИ31.12.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Мила, красива та найкраща у світі Наталія Григорівна! Сьогодні ми відкриваємо чудесам двері, запрошуючи їх у гості! Нехай Новий рік принесе Вашій родині удачу, добро і всього, що Ви забажали і навіть більше! Щастя, радості, процвітання, геніальних ідей, правильних рішень та простого жіночого щастя!

Дякую Вам від щирого серця за ще одну щасливу сім’ю, за наше щастя, яке росте в моєму животі! Цей 2021 рік був по-своєму цікавий і дуже красивий!

З прийдешніми святами!

ВІДГУКИ31.12.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

В цей передноворічний день хочу висловити безмежну подяку Синкевич Лесі Романівні! Леся Романівна допомогла мені в непростій ситуації, в якій я опинилася! Я дякую їй за всю її роботу, яка була зроблена, було нелегко, інколи був розпач, але завдяки титанічній праці та підтримці Лесі Романівни, все вдалося! Зараз чекаємо на лялю!

Дорогі дівчатка! Всім бажаю відчути радість вагітності та материнства! Бережіть себе! З Новим Роком та наступаючими святами!

ВІДГУКИ31.12.2021 / Зі СВЯТАМИ!

ВІДГУКИ

Наталія Григорівна ЯЦИШИН, Софійка і я, найщасливіший тато на світі, поздоровляємо Вас з новорічними святами! Дякую за найдорожче!

ВІДГУКИ31.12.2021 / Зі СВЯТАМИ!

З Новим роком та наступаючими святами! І.С. Головчак та Н.Г. Яцишин бажаю Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, успіху у роботі! Щиро дякую, що завдяки Вашій праці цей Новий рік я зустрічаю зі своїми дітками! Ви найкращі!!!

ВІДГУКИ28.12.2021 / З наступаючими СВЯТАМИ!

ВІДГУКИ

Настає чарівне, казкове, найбільш очікуване свято у році! Від щирого серця вітаємо Наталію Григорівну Яцишин і весь колектив «Прикарпатського центру репродукції людини» з наступаючим Новим роком! Бажаємо миру, добра, підтримки близьких, розуміння в сім’ї, щастя, радості і, звичайно, міцного здоров’я! Нехай Новий рік принесе лише гарні події та подарує яскраві і душевні спогади. Зі святом! Ми завжди пам’ятаємо і цінуємо все, що Ви для нас зробили, ДЯКУЄМО ВЕЛИКЕ!

ВІДГУКИ28.12.2021 / З наступаючими СВЯТАМИ!

Хочеться привітати весь персонал клініки зі святом – Новим роком! Нехай задумане обов’язково збудеться, нехай робота приносить тільки користь та гарний настрій, Новий рік – чудовий час для нових досягнень, змін та переосмислення всіх планів! Нехай все збувається якнайкраще!

Не перестану говорити велике дякую Яцишин Наталії Григорівні! ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ВАМ І ВАШОМУ ЦЕНТРУ ЗА ВСЕ, ЩО ВИ РОБИТЕ!

ВІДГУКИ28.12.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Хочемо щиро подякувати Наталії Григорівні Яцишин за наших дітей! Нам уже два тижні. Хлопчик і дівчинка. Міцного здоров’я! Божої допомоги у Вашій нелегкий праці! Ви творите чудеса! Даруєте людям велике щастя! Безмежно вдячна Вам і персоналу клініки! З наступаючими святами! Всього найкращого в Новому році! Веселих свят!

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ28.12.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

Хочу щиро подякувати Лесі Романівні СИНКЕВИЧ, яка погодилась мене лікувати в той період, коли всі просто розводили руками і говорили очікуйте. В мене полікістоз і попередньо призначили невірне лікування, при якому в мене 3-чі виростали кісти. Перша кіста тріснула, друга теж. Завдяки тому, що обрала Лесю Романівну, третя кіста не тріснула, оскільки лікар підібрала правильне лікування, щоб уникнути цього + запобігти росту нових. Дякую Вам за професіоналізм!

ВІДГУКИ24.12.2021 / Вітаю зі СВЯТАМИ!

ВІДГУКИ

Вітаю весь «Прикарпатський центр репродукції людини», зокрема Головчака І.С., Федишин Т.В., Яцишин Н.Г. і все відділення ДРТ з наступаючими святами!

ВІДГУКИ10.12.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. і всій команді «Прикарпатського центру репродукції людини»:

ВІДГУКИ

Ще, здається, зовсім недавно я писала на цьому сайті щирі слова вдячності для Наталії Григорівни Яцишин і її команди, а сьогодні хочу поділитися з усіма неймовірною радістю: у нас після шести років невдач завагітніти народився прекрасний здоровий синочок, наш найдорожчий у світі скарб! Він ще такий маленький, а вже приносить нам стільки радості, що ми словами не можемо передати!

Пишу це, а на очах сльози, а в серці глибока вдячність усій команді «Прикарпатського центру репродукції людини», а саме Наталії Григорівні Яцишин, Володимиру Дмитровичу Воробію, Тетяні Володимирівні Федишин, Лесі Павлівні, Ользі Богданівні, Віктору Івановичу, медсестрам Марійці, Мар’яні, які допомогли мені відчути це щастя – побачити свою дитинку! Ці люди переживають і радіють за кожну жінку, яка звернеться до них по допомогу. Я тільки оговталася після пологів, як до мене вже подзвонили із Центру і запитати, як мої справи. Вони підтримують і пам’ятають усіх своїх пацієнтів!

Ми обов’язково прийдемо до Вас ще і по донечку. І всім раджу вірити до останнього і не здаватися, вірити в Бога і в свого лікаря, і все у Вас обов’язково вийде!!!

Хай Бог дарує всій команді здоров’я і посилає Свою благодать!!!

ВІДГУКИ

ВІДГУКИ08.12.2021 / Подяка ВОРОБІЮ В.Д.:

Щиро дякуємо Воробію В.Д. за його цінний труд до своїх пацієнтів. Це лікар від Бога, завдяки Володимиру Дмитровичу сердечко нашої дитинки вже б’ється!

Наша дорога була непростою, 4,5 роки тому мені поставили діагноз СПКЯ-полікістоз, за ці роки ми змінили багато медцентрів, мені завжди говорили, що самій завагітніти шансів нема, і що я завагітнію тільки за допомогою ЕКЗ. Але ми продовжували вірити в те, що все ж таки я зможу завагітніти самостійно.

Дізнавшись про «Прикарпатський центр репродукції людини» та прочитавши відгуки задоволених пацієнтів, ми відразу приїхали до Володимира Дмитровича. І як тільки він мене оглянув, сказав мені, що шанси на вагітність є! Потрібно пройти курс лікування і все буде добре!

Після двох місяців лікування, Володимир Дмитрович запропонував стимуляцію овуляції, але, нажаль, овуляція не відбулася. І потім ми вирішили зробити операцію (лапароскопію), і після операції на третій цикл у мене відбулалася овуляція і я завагітніла.

7 місяців лікування дали результат! Дякуємо Вам за це Щастя! Нехай Господь Вас оберігає!

ВІДГУКИ30.11.2021 / Подяка САМАНІВ В.П.:

Щиро вдячна Саманів Валентині Павлівні за її працю! Ситуативно: в мене була гістероскопія з гістологічним дослідженням, результати якого мене збентежили не на жарт, тому що багаточисельні до того гіпотези інших спеціалістів тепер були підтверджені фактом. Я не знала, що робити далі, але Валентина Павлівна надала довгоочікуване пояснення і тепер я спокійна.

ВІДГУКИ30.11.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

Щиро дякую Синкевич Лесі Романівні за лікування! Це лікар від Бога, завдяки Лесі Романівні в мене народився хлопчик і ми щасливі! Ще раз велике дякую!

ВІДГУКИ23.11.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та ВОРОБІЮ В.Д.:

Хочу подякувати Яцишин Н.Г. та Воробію В.Д. за велике щастя, за дар материнства. Наша дорога була непростою та сповненою розчарувань, але завдяки Наталії Григорівні та Володимиру Дмитровичу, людям та лікарям з великої літери, які не дали нам зневіритися, ми отримали дар Небес, нашого синочка! Дякуємо всьому персоналу ПЦРЛ за хорошу атмосферу та слова підтримки!

ВІДГУКИ02.11.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Хочу подякувати Яцишин Наталії Григорівні за те, що вселяє надію на батьківство! Та всій команді ДРТ за їхню працю над цим! Безмежно Вам дякую за нашого такого довгоочікуваного синочка! 10 років ми у шлюбі і тільки зараз тримаємо на руках нашого первістка і розуміємо, що наше подружнє щасливе життя тільки починається, і все завдяки Наталії Григорівні та її команді! ВИ НАЙКРАЩІ!

Скільки в нас було невдалих спроб ЕКЗ і тільки моє серце мені підказувало, що саме Наталія Григорівна нам допоможе, і от ми з Кропивницького (Кіровоград) з надією у серці з першої спроби ЕКЗ привезли додому нашого хлопчика!

ВІДГУКИ29.10.2021 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С. та ФЕДИШИН Т.В.:

Звернулись в «Прикарпатський центр репродукції людини» за медико-генетичним консультуванням, так як мали проблеми з невиношуванням. Ми дуже вдячні Головчаку Ігору Степановичу та Федишин Тетяні Володимирівні за їхній індивідуальний підхід, професіоналізм, який допоміг знайти проблему і її вирішити, за постійну підтримку і допомогу. Як результат у нас 26 жовтня з’явилась на світ чудова дівчинка, яку ми назвали Вікторія. Це наша маленька перемога! Ми неймовірно щасливі і неймовірно вдячні!

ВІДГУКИ26.10.2021 / Подяка ВОРОБІЮ В.Д:

Щира подяка Воробію Володимиру Дмитровичу! Вісім років не могли поставити діагноз і визначити причину безпліддя! Де не зверталася за ці всі роки і що не робила. І тільки потрапивши до Володимира Дмитровича, він на першому ж огляді сказав, який в мене діагноз. Я не могла зразу повірити, ніхто ніколи не бачив в мене цього захворювання. Аналізи і лапароскопія підтвердили його слова. Операцію провів чудово, це була перша операція в мене, дуже боялася. Після операції курс лікування пройшла. Лікар дуже розумний, і як людина хороший. Графік у лікаря напружений, але приймає всіх, з операцій зразу до пацієнтів, які чекають під кабінетом.

Дякуємо Вам за розуміння і хорошу роботу! Дай Боже Вам здоров’я і сили, щоб допомагати людям! Нехай Вас Бог береже!

ВІДГУКИ20.10.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та відділенню ДРТ:

Вчора мала нагоду вперше побувати у відділі ДРТ. Перше враження дуже позитивне. Чітка, злагоджена робота, і найголовніше – душевна і спокійна атмосфера. Щиро дякую кожному за отой мікроклімат в колективі, за те, що вмієте підтримати і допомогти в складний період, підтримати морально, підібрати влучні слова і заспокоїти. Особлива подяка завідуючій відділенням Яцишин Наталії Григорівні за створену атмосферу спокою і довіри!

ВІДГУКИ19.10.2021 / Подяка ГНИП І.П.:

Від щирого серця хочу подякувати Гнип Ірині Петрівні!!! Лікар від Бога!!! Завдяки наполегливій праці, лікуванню і її підтримці збулася найбільша мрія життя – бути мамою!!! Також дякую усьому персоналу ПЦРЛ, завдяки Вам не одна сім’я стала повноцінною!!!

ВІДГУКИ18.10.2021 / Подяка ШЕМЕЛЬКО Т.Л. та ЛИТВИН Н.В.:

Неможливо підібрати слів вдячності за можливість бути мамою чудової дівчинки!!! Дякую Шемелько Тарасу за вчасно і якісно проведену гістероскопію, після якої через чотири місяці я побачила тест з двома смужками!!! Дякую Литвин Наталії за результативне тривале лікування, за таке добре серце, чуйність і професіоналізм! Дякую всьому персоналу ПЦРЛ за те, що дає надію й допомагає людям здійснювати мрії!

ВІДГУКИ07.10.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Велике дякую Наталії Григорівні Яцишин за донечку та синочка! Нам вже 3 місяці!

ВІДГУКИ07.10.2021 / Подяка ЛИТВИН Н.В.:

ВІДГУКИ

Хочемо щиро подякувати Литвин Н.В. та всім працівникам відділення ДРТ за це щастя бути в очікуванні своїх малюків! Дякуємо за Вашу нелегку працю та підтримку!

ВІДГУКИ05.10.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

Хочемо висловити подяку всьому колективу «Прикарпатського центру репродукції людини», зокрема Синкевич Лесі Романівні. Довгі 8 років ми чекали цього часу і він настав!

Леся Романівна, дякую Вам за те, що Ви нас підтримуєте, за високий професіоналізм, чітко підібраний алгоритм дій, точність у проведенні операції і призначенні лікування. Завдяки Вам сердечко нашої дитини вже б’ється! Нехай Господь Бог Вас оберігає, дає сили і терпіння!

ВІДГУКИ04.10.2021 / Подяка лікарям клініки:

Висловлюю слова неймовірної вдячності усім працівникам «Прикарпатського центру репродукції людини». Ви професіонали своєї справи! Та найбільше хочеться подякувати Яцишин Наталії Григорівні та Литвин Наталії Василівні, які вірили у нас і допомогли у здійсненні нашої мрії – стати батьками неймовірного хлопчика!

Окрема подяка усім ембріологам, Ви чудові! Слова вдячності також Козовому Руслану Васильовичу, Галицькій Галині Михайлівні та Римарчук Мар’яні Іванівні – ви супер!!!

Здоров’я Вам усім, Божої ласки та опіки!

ВІДГУКИ02.10.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

Щиро дякую чудовому лікарю хірургу-гінекологу Синкевич Лесі Романівні за те, що взялася за мене в такій екстреній ситуації. Можна сказати, взяла на себе відповідальність за моє життя. Дай Боже здоров’я Вам і вашій сім’ї, професійних здобутків і низький уклін від мене і чоловіка!

ВІДГУКИ17.09.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВІДГУКИ

Дякую Наталії Григорівні Яцишин та всьому відділенню ДРТ за ЩАСТЯ бути МАМОЮ!

ВІДГУКИ