Відгуки

Відгуки11.04.2021 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВідгукиЛеся Богданівно, хочу поділитися з Вами нашою щасливою новиною, яку ми так давно чекали! Щиро вдячні Вам за те, що Ви нас підтримували і вірили з нами, що все буде добре! Завдяки Вам, Вашій допомозі і нашій вірі, сердечко моєї крихітки вже б‘ється, і ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з нею!

Дякуємо Вам за теплі прийоми, ми дуже щасливі! Нехай Боженька завжди Вас оберігає, дає сили, терпіння і безкінечного натхнення у Вашій нелегкій роботі! Нехай на Вашому шляху зустрічаються люди гідні Вашої людяності, такі ж щирі і надійні, як Ви!

Ви даруєте саме велике щастя – бути мамою! Дякуємо Вам за все! ❤️❤️❤️

Відгуки11.04.2021 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

Відгуки

Добрий день з самого теплого Херсона! 23 березня завдяки Багайлюк Лесі Богданівни і співробітникам ПЦРЛ на світ з’явилися самі солоденькі в світі дітки – Матвій і Софійка. Величезне Вам дякую за щастя стати мамою!

Відгуки06.04.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Хочемо подякувати лікарю з великої букви, лікарю від Бога, Яцишин Наталії Григорівні за таке велике щастя бути батьками нашого синочка Михайлика. Ми чекали на нього довгих 7 років і вже були зневірені в нашій медицині, поки не потрапили до Наталії Григорівни. Через 5 місяців ми побачили довгоочікувані дві смужки, які перевернули все з ніг на голову.

Ми Вам дуже-дуже вдячні за Ваші золоті руки! Також велике дякую Лесі Павлівні за терпіння і розуміння!

Відгуки03.04.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Моя щаслива історія!

З чоловіком живемо 6 років і тільки зараз нам вдалося народити сина!

У 2016 році була позаматкова вагітність, почалася кровотеча, мені видалили трубу і кісту яєчника. Далі були спілкування з психологом і відвідування приватної клініки в м. Запоріжжя для планування вагітності. Так вийшло, що лікар сказав (не хочу називати імен), що все добре і ми можемо пробувати вагітніти знову.

Через пару місяців тест показав дві смужки, але ще через пару тижнів зростання ХГЧ було дуже низьким, УЗД нічого не показало, лікар сказав чекати, а через якийсь час повідомив, що у мене друга позаматкова і що вагітність розсмокчеться. Я так проходила близько місяця, а потім мене рятували від шоку і температури 40.

Так я і опинилася в числі безплідних жінок. Ну і далі, що природно, почалися психологічні проблеми з самооцінкою і внутрішньою неповноцінністю. Хочу відзначити, що мій чоловік продовжував любити і підтримувати мене, казав, що якщо нічого не вийде, то усиновимо.

Далі ми звернулися в центр репродукції в м. Запоріжжя, але, нажаль, це мабуть був не мій час, не мій лікар і не моє місто. Все було дуже складно, лікар сказала, що в нашому випадку нічого не вийде.

Пройшли роки і ми переїхали в м. Івано-Франківськ. Надії вже не залишалось, але чоловік продовжував вірити (це дуже важливо). І в один прекрасний день моя лікар-терапевт Трощук О. І. з легкістю відправила мене до Яцишин Наталії Григорівни: «Ой, чого ти переживаєш і чекаєш, час іде, а Наталія Григорівна допомагає дуже багатьом безнадійним!»

І я прийшла.

Перша зустріч тривала близько години і ми в той самий день почали здавати аналізи і готуватися до протоколу ЕКЗ. Хочу зазначити, що Наталія Григорівна – це людина, яка живе своєю роботою, своєю місією на цій землі. При першій зустрічі я зрозуміла, що лікар зацікавлений в результаті. Мені сподобалося, що Наталія Григорівна говорила ясно і по справі, не даючи помилкової надії. Мені запам’яталася одна її фраза: «Я зробила все, що могла, у Вашому випадку вийде 100%, сподівайтеся на Бога!»

І я пішла після перенесення додому, а в голові звучало, повинно вийти 100%, Наталія Григорівна мені так сказала.

Словами неможливо передати ту подяку, яка є в серці, коли я дивлюся на свого сина! Раджу всім знайомим, відправляю до Наталії Григорівни, так як і мене відправили. Я не знаю кращого лікаря, тому що є результат, а не просто слова!

Відгуки

Відгуки25.03.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиХочемо щиро подякувати Наталії Григорівні Яцишин за наших двох прекрасних дівчат! Дякую за Вашу підтримку і працю. Ви лікар від Бога! Ви нам допомогли стати щасливими батьками двох наших принцес і це подвійне щастя! Також дякуємо Лесі Павлівні.

Відгуки16.03.2021 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

ВідгукиХочу щиро подякувати Мороз Любов Олексіївні за те, що вона підтримала мене і допомогла у лікуванні. ВИ лікар своєї справи, лікар від Бога! Завдяки Вам у мене народилося двоє прекрасних синочків! Дякую!

Відгуки27.02.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г., ГОЛОВЧАКУ І.С.:

ВідгукиЩиро дякуємо Наталії Григорівні Яцишин, Ігорю Степановичу Головчаку та Лесі Павлівні. Завдяки Вашій праці ми найщасливіші батьки королівської двійні! Бажаємо Вам успіху і процвітання у роботі!

Відгуки09.02.2021 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиХочемо подякувати дорогій для нас Лесі Романівні. Завдяки Вам, Леся Романівна, в нас двоє діток. Ви той лікар, який допоможе, розрадить, підтримає і не залишається осторонь. Дякуємо Вам за наших діток! Хай вас Бог оберігає!

Відгуки07.02.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиВід щирого серця хочу подякувати Яцишин Наталії Григорівні та Лесі Павлівні!!! Це подвійне щастячко, на яке ми чекаємо, неможливо просто описати словами. Державна програма, ЕКЗ, і з першого разу почути, Ви станете батьками двійні, це щось просто неймовірне, просто нема таких слів на світі, щоб можна було ці всі емоції описати!!!

Наталія Григорівна – це Лікар з великої літери, лікар від Бога, в любий час вислухає, підтримає, підкаже, допоможе. Дуже Вам дякуємо за теплі прийоми, скільки сили та віри Ви в нас вложили, ми дуже щасливі!!! Нехай Боженька завжди Вас оберігає, дає Вам сили, терпіння та натхнення!!!

Ще раз безмежно Вам Дякуємо!!! Всім бажаю йти тільки вперед, вірити і все у Вас вийде!!!

Відгуки28.01.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Нам уже 11 років! Дякую Вам за діток, яких з Божою допомогою подарувала мені Яцишин Н.Г.

Відгуки26.01.2021 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВідгукиХочу щиро подякувати Багайлюк Лесі Богданівнівні за прекрасну можливість стати батьками чарівної донечки, на яку ми чекали довгих 16 років! Щиро Вам вдячна за те, що Ви мене підтримували і вірили разом з нами, що все буде добре!

Відгуки03.01.2021 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиХочу виразити щиросердечну подяку чудовому лікарю, професіоналу своєї справи та просто Людині з великої літери ЯЦИШИН НАТАЛІЇ ГРИГОРІВНІ, а також ЛЕСІ ПАВЛІВНІ.
В мене справді не вистачає слів, щоб описати те, як я вдячна Вам! При такому діагнозі (відсутність обох труб) Ви зробили для нас диво!

Ще рік назад ми читали такі ж відгуки і були сповнені сумнівів. Обрати Вас нам підказало серце. За цей час Ви стали рідними (все хочеться поїхати до Вас). Леся Павлівна, Вашу шалену підтримку я відчуваю й досі. Ви – чудова людина!

Пишу і сльози так і котяться (гормони). Спасибі Вас за все! Хай Матінка Божа завжди оберігає та допомагає Вам. Люблю Вас!

Завдяки Вам скоро наше дитятко появиться на світ (і ми обов’язково приїдемо до Вас в гості). Всім дівчатам, які ще тільки ступають на цей шлях або планують, бажаю, щоб Ваші бажання здійснились! І не вірте тим, хто скаже, що це надзвичайно дорого, або що всі хочуть грошей – це справжня брехня! Довіряйте лікарю і своєму серцю. З Богом!

Відгуки27.12.2020 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

ВідгукиХочу подякувати чудовому лікарю – Галицькій Галині Михайлівні за професіоналізм, добре відношення і позитивний настрій протягом усієї моєї вагітності!

Коли я дізналась про вагітність, була дуже розгублена і схвильована, бо не знала, до кого з лікарів ставати на облік. А особливо мене це турбувало після негативного досвіду в одній з жіночих консультацій нашого міста. І тут колега порадила мені Галину Михайлівну.

Вже після першої нашої зустрічі, я побачила, що всю вагітність буду в надійних руках. Галина Михайлівна була завжди спокійна, з хорошим настроєм, кожного разу професійно відповідала на мої питання, яких в мене було дуже багато, враховуючи, що для мене це перша вагітність. Лікар завжди була на зв‘язку! У вайбері відписувала навіть пізно увечері! Мене вразив підхід до роботи, ретельність! Кожного разу Галина Михайлівна пояснювала мені, для чого здавати той чи інший аналіз! Завжди могла порадити, заспокоїти! З таким лікарем дійсно спокійно і вагітність проходить без лишніх стресів!

Саме завдяки Галині Михайлівні я легко виносила здорову дитину! А коли мій бейбік народився, я подзвонила Галині Михайлівні поділитися новиною і почула в телефоні таку радість і тепло, і ще раз переконалась, що людина живе своєю роботою!

Таким лікарям ми маєм дякувати і таких лікарів ми маєм берегти, враховуючи ті умови, в яких вони працюють! Вам, Галина Михайлівна, міцного здоров‘я, довгих років життя і безкінечного натхнення у Вашій нелегкій роботі!!!

Відгуки22.12.2020 / Подяка КУХНІЙ А.А.:

ВідгукиДоброго дня, шановна Алла Анатоліївна! Звертається до Вас ваша пацієнтка Несторук Люба. Хочу подякувати Вам за те, що Ви в цей нелегкий час залишаєтеся на своєму робочому місці та добросовісно виконує свою роботу. Було приємно під час обстеження відчувати вашу чуйність та уважність. Такі риси дуже цінують люди, а особливо наш Творець. В Біблії є вірш, який заохочує нас ставитися до людей так, як би ми хотіли, щоб ставилися до нас. Саме так, Алла Анатоліївна, Ви відноситися до людей, тому хочу похвалити вас за це.

Сьогодні багато людей через пандемію стривожені і не знають, що буде завтра. Хочу поділитися з Вами підбадьорливою думкою з Біблії, яка потішає мене особисто. Вона записана в Книзі Обявлення 21:4. «Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло». І хоча в ці слова важко повірити, проте це обіцяє Всемогутній Бог, а не людина.

Бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги та терпіння, бо воно нам усім зараз дуже потрібно. Бережіть себе та свою родину. З повагою до Вас, Ваша пацієнтка.

Відгуки04.12.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиДобрий день! Пишу свою історію тут, бо хочу, щоб вона допомогла тій жінці, яка зневірилася і втратила сили та бажання! А можливо для тої, яка не може ризикнути приїхати і заговорити про свою проблему!

Мені 27 років, в шлюбі вже 5 років, але діток так і не було. Не буду писати про довгий шлях лікування, операцію та підготовку до ЕКЗ. Скажу коротко… я щаслива!!! Сердечко моєї крихітки вже б’ється і я з нетерпінням чекаю зустрічі з нею!!! Вона не дізнається, який довгий і важкий був мій шлях до мрії, бо їй буде потрібна тільки моя любов!!!

Це була моя третя спроба ЕКЗ… вимолена, боязка і навіть трохи безнадійна (принаймні, мені тоді так здавалось). Але в цій клініці є надзвичайні люди, які не дають тобі час на сумніви і розчарування!!! Вони вірять… інколи навіть більше, ніж ти!!!

Розповідати про ту порожнечу, коли невдача тебе зустрічає – важко… І кожна людина переживає її по-своєму!!! Але мій Янгол Охоронець не покидає мене навіть зараз – жінка з великими очима, яка вселяє віру і надію, – Яцишин Наталія Григорівна!!!

Мені так хочеться сказати багато слів вдячності, розповісти, як саме Ви не дозволили здатись. Знаходили слова, котрі спонукали до нових дій!!! Два роки боротьби!!! І перемога!!! Не тільки моя… Я бачила це в Ваших очах, коли прийшла на УЗД…

Бажаю, щоб Ви були щасливою, нехай Ви отримаєте ще багато перемог і допоможете жінкам, які так цього прагнуть!!! Дякую, що саме Ви були тим Янголом, який вів мене складною дорогою!!!

Відгуки25.11.2020 / Подяка ВОЛОСОВСЬКОМУ П.Р.:

ВідгукиХочу подякувати Волосовському Павлу Романовичу, це лікар від Бога! Завдяки йому я виховую довгоочікуваного синочка! Добра, чуйна людина з великої літери. Велике спасибі!!!

Відгуки22.10.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Хочу щиро подякувати Наталії Григорівні Яцишин за те, що Ви в нас є і допомагаєте таким парам, як ми, народжувати таких прекрасних малюків!

Відгуки18.10.2020 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиХочу залишити відгук про роботу прекрасного лікаря Лесі Романівні Синкевич. Я сама з Чернівців, але робила операцію у Франківську, у Лесі Романівни. Раніше ми не були знайомі, але вона до мене поставилися як до рідної людини. Я вдячна їй за виконану роботу, за те, що в цьому році у нас з’явився синочок!

Народжувати я їхала у Франківськ, до лікаря, якого порадила Леся Романівна, за що я їй безмежно вдячна! Краще, звичайно ж, бути здоровим, але якщо що, питання до кого звернутися не виникає, це завжди буде Леся Романівна. Спасибі вам! Бажаю вам здоров’я і натхнення!

Відгуки06.10.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиДобрий день! Хочу виразити вдячність Наталії Григорівні Яцишин за її професіоналізм! Ми цілих 15 років чекали дитинку, і завдяки їй вона у нас з’явилась! Наталія Григорівна, дякуємо Вам за те, що Ви є!

Відгуки29.09.2020 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

ВідгукиКоли я дізналась, що вагітна, була дуже стурбована, цей шлях в 9 місяців здавався нереально довгим. Але з легкістю мені допомогла пройти його Галицька Г.М. – завжди усміхнена, позитивна, в будь-який момент мого хвилювання вона переконувала, що все буде добре. Так і сталось – 19 вересня я народила здорового синочка! Дякую, Галина Михайлівна, за Ваш професіоналізм, підтримку, постійний контроль. Не завжди тішили показники, аналізи, проте Ви допомогли все вирішити і я народила здорового синочка. Бажаю Вам, а також всім працівникам Центру завжди позитиву і успіху, адже те, що Ви робите – допомагаєте сім’ям отримати неймовірне щастя стати батьками!!!

Відгуки21.09.2020 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

Відгуки12 вересня я народила чудового синочка. Хочу щиро подякувати за нього лікарям Галицькій Галині Михайлівні, яка стежила за моїм станом і синочком усю вагітність, та Римарчук Мар‘яні Іванівні, яка приймала пологи. Обидві лікарки надзвичайно чуйні, компетентні, щирі. Коли буду йти по донечку, обов‘язково звернуся до них!

Відгуки17.09.2020 / Подяка ЛИТВИН Н.В. та ШЕМЕЛЬКО Т.Л.:

ВідгукиХочу подякувати Литвин Наталії Василівні та Шемелько Тарасу Любомировичу за нашого синочка!!! Наталія Василівна найкраща професіоналка, чуйна, розумна лікарка і просто чарівна жінка!!! Щиро дякую Вам за вашу допомогу!!!

Відгуки13.09.2020 / Подяка ГНИП І.П.:

ВідгукиЩиро дякую Гнип Ірині Пeтрівні за такe щастя, як бути Мамою. Нашому синочку будe вжe місяць. Успіхів вам у роботі та Божоі підтримки!

Відгуки06.09.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиЩира вдячність Яцишин Н.Г. за добре серце, за золоті руки, за високий професіоналізм. Дякуючи Вам, ми виховуємо сина і дочку. Ви повернули нам радість батьківства. Після втрати двох синів, в одну мить ми втратили весь сенс життя. Але разом з Ігорем Степановичем Ви повернули нам віру у себе і майбутнє. З Вашою допомогою Бог дозволив нам знову стати батьками! Низький уклін Вам, наша дорога Наталія Григорівна! Допомагайте людям! Бережи Вас Господь!

Відгуки06.09.2020 / Подяка ПРИКАРПАТСЬКОМУ ЦЕНТРУ РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ:

ВідгукиДякую всьому колективу Центру за професіоналізм, підтримку та доброзичливу атмосферу. З Вашою допомогою з першої спроби, 5 років тому, на світ з’явилася моя дівчинка. Бажаю, щоб Бог допомагав Вам у вашій гарній справі. А всім парам бажаю відчути радість батьківства. Нічого не бійтеся, підтримуйте один одного і вірте, що все буде добре! Всім удачі!

Відгуки04.09.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиМи з чоловіком хочемо сказати величезне спасибі Яцишин Наталії Григорівні за те, що допомогла мені завагітніти! Після довгих 8-ми років безрезультатного лікування, знайома мені з власного досвіду порекомендувала Прикарпатський центр репродукції людини. Спочатку моє лікування було у Воробія В.Д., йому теж велике дякую! Саме він нам розказав, що є Державна програма ЕКО і порекомендував Наталію Григорівну. Хочу сказати всім, кому не вдається завагітніти, не впадайте у відчай, йдіть до своєї мети стати мамою! Боженька чує молитви всіх і допомагає саме через таких прекрасних Лікарів, як Яцишин Наталія Григорівна! Низький Вам уклін за Вашу невтомну працю, людяність, щирість і величезне бажання допомогти всім, хто до Вас звертається!

Відгуки01.09.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиУсім привіт! Хочу поділитися з вами своєю історією. Можливо, когось, хто обезнадіявся, вона змусить знову повірити у себе. Ми з чоловіком одружені уже 5 років, і увесь цей час ми намагалися завагітніти, проте не вдавалося. 2 роки тому, за рекомендацією своєї подруги, звернулася у Прикарпатський центр репродукції людини до лікаря гінеколога-репродуктолога Саманів Валентини Павлівни. Виявилося, що у мене непрохідність маткових труб + лівобічний гідросальпінкс. Лікар зробила мені лапароскопію, виписала ряд препаратів, які мали б допомогти. І я завагітніла. Проте, як виявилося пізніше, у мене була позаматкова вагітність. Ви не уявляєте мого розчарування!!! Словами не можливо описати депресію, у яку я впала.

Проте Валентина Павлівна наполегливо переконувала, що все буде добре. І уже через рік (тобто, цього року), за її рекомендацією, а також за відгуками інших щасливих матерів, звернулася до Яцишин Наталії Григорівни. Словами не передати її чуйного ставлення до мене, як пацієнта. Найперше, що приємно здивувало, це те, що вона називала мене Юлечкою, підбадьорювали мене, налаштовувала на позитив та співпереживала разом зі мною. Дотримуючись усіх її рекомендацій, я успішно пройшла протокол і з першої спроби ЕКЗ завагітніла. Зараз я на 6 тижні, у моєму лоні б’ється два малесеньких сердечка, як сьогодні дізналася на УЗД у Наталії Григорівни. Лікар разом із найтурботливішою медсестрою, яку я коли-небудь зустрічала, Лесею Павлівною раділи разом зі мною. Надіюся, у нас все буде добре, я дотримуватимусь у майбутньому всіх рекомендацій лікаря. Можливо, Ви дочитаєте мій відгук до кінця, і той, хто у відчаї, зрозуміє, що надія не повинна вмирати. Зверніться до Наталії Григорівни, вона Вам обов’язково допоможе! І не забувайте про щиру молитву. У вас все вийде!!!♥️

Відгуки27.08.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиЯ щиро вдячна Яцишин Наталії Григорівні за те, що допомогла здійснити мою найбільшу мрію! Наталія Григорівна, дякую за те, що завжди мене підтримували, не зважаючи ні на що, за те, що не дали опустити руки! Ви наш Ангел! Завдяки Вам народжуються дітки! Дякую Вам за Вашу нелегку працю. Дуже Вас полюбила. І хочу дуже познайомити Вас зі своєю донечкою!

Відгуки23.08.2020 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВідгукиЩиро дякую Багайлюк Лесі Богданівні за те, що сьогодні зробила пункцію кісти. Я дуже переживала, а все пройшло дуже добре. Це лікар від Бога, кваліфікований гінеколог своєї справи, чудова людина, Ви багато зробили і я Вам вдячна за лапароскопію по видаленню поширеного ендометріозу та кісти, за лікування, за допомогу, що я завагітніла і тепер в мене прекрасний синочок! За підтримку, за те, що розраджували у нелегкі часи, коли опускалися руки. Від щирого серця велике дякую! Нехай Матінка Божа Вас оберігає та посилає здоров’я. Наснаги у Вашій нелегкій роботі, Ви лікар своєї справи, успіхів Вам!

Відгуки21.08.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиНе вистачить слів, щоб висловити мою подяку чудовому професіоналу, психологу і просто прекрасній людині, яка вселяє надію у найскладніших обставинах життя – Яцишин Наталії Григорівні!!! Дякую, що подарували нам сенс життя – нашу донечку, яку ми чекали багато років… Дякую, що допомагаєте стати МАМОЮ!!! Дякую за віддані сили, розуміння, підтримку, витрачений час і Ваші старання! Нехай на Вашому шляху зустрічаються люди, гідні вашої людяності, такі ж щирі і надійні, як Ви!

Наша сім’я бажає вам добра, здоров’я і благополуччя. Ви завжди займаєте особливе місце в моєму серці, бо Ви – справжній подарунок долі!

Дякую Лесі Павлівні за завжди гарний і позитивний настрій і всім, хто допомагає Вам створювати чудо! Хай Вам Бог дає міцного здоров’я, радості, щастя, благополуччя і достатку.

Дякую, дякую, дякую!!! ♥️♥️♥️

Відгуки19.08.2020 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВідгукиЩиро дякую Багайлюк Лесі Богданівні за прекрасну донечку, на яку ми чекали 10 років. Це щира та дуже добра людина, лікар з великої літери, професіонал своєї справи! Дякуємо Вам, що пройшли разом з нами такий довгий та важкий шлях!

Відгуки28.07.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Хочу подякувати Наталії Григорівні Яцишин за те, що вона допомогла нам зробити цю маленьку гарнюньку😍. Ми 10 років ходили лікуватися по різним клінікам, але ніде не могли знайти основну причину безпліддя, тому нічого не виходило. Велике Вам дякую, Наталія Григорівна, а також Вашим помічникам. Без вас у нас би нічого не вийшло!💋❤️

Відгуки28.07.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиДорога Наталія Григорівна! Ми з моїм чоловіком хочемо Вам щиро подякувати за нашого синочка, на якого я чекала 5 років! Ви дуже добра і прекрасна людина, Ви лікар від Бога! А Вам, дорогі жіночки, хочу сказати йти вперед, не здаватися і не упускати рук. Це того варте!

Відгуки27.07.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиХочу подякувати Яцишин Наталії Григорівні! Завдяки їй здійснилась наша мрія, у нас народилась прекрасна донечка, на яку ми так довго чекали! Ви щира, добра, вселяєте віру тим, хто вже зневірився. Завдяки Вам ми тепер щасливі! Щиро дякую Вам, Ви даруєте саме велике щастя – бути мамою! Бажаю Вам здоров’я, успіхів у Вашій нелегкий роботі, процвітання, всього самого найкращого! ДЯКУЮ!

Відгуки13.07.2020 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С. та ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиХочу подякувати Головчаку І.С. та Яцишин Н.Г. Завдяки їхньому професіоналізму здійснилася моя мрія, я завагітніла. Щиро Вам дякую, Ви даруєте щастя тим, хто втратив надію на нього. Я дуже щаслива, що звернулася саме до Вас. Бажаю Вам здоров’я, терпіння та професійних успіхів!!!

Відгуки08.07.2020 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВідгукиВелика подяка чудовій, приємній людині, професіоналу своєї справи, Лесі Богданівні Багайлюк! Я 10 років Вас шукала, але таки дякувати Богу та Сніжко Тетяні Богданівні знайшла. Завдяки Вам тішуся своїм синочком Матвійчиком. Дай Бог Вам міцного здоров’я!

Відгуки04.07.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиХочу подякувати за все Яцишин Наталії Григорівні! Це людина з величезним серцем! Відразу скажу, що у мене з чоловіком не виходило 5 років завагітніти, було дві позаматкові вагітності, підсумок безпліддя. Мені мій лікар терапевт сказала, що йди терміново тільки до Наталії Григорівни, вона точно допоможе!!! У мене не було сумнівів з перших секунд, людина живе своєю справою, що дивно, величезні черги сімей перед кабінетом, але Н.Г. відповідала на кожне повідомлення, на всі питання. І у нас вийшло з першої спроби, все завдяки Н.Г.

Хочеться сказати дівчатам, що якщо вибрали лікаря, довіряйте і вірте, і все вийде!

Відгуки20.06.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

У грудні 2015 року, будучи на огляді у Алли Кухній , вона сказала, що я буду вагітна… і зробити це зможе тільки Наталія Яцишин))). Мій чоловік тоді повірив їй, а згодом наша сім’я довірилася Вам… Зараз я дякую Богові, що звів нас, бо саме завдяки Вам ми стали батьками!

Ми маємо чудесну донечку, маленьку красуню і неймовірно невгамовну 🙂 дитину! Величезне Вам спасибі за все, що Ви робите щодня! Ви даруєте сім’ям сенс життя! Завдяки Вам у цей світ приходять дітки!

Нехай кожен день дарує тільки позитивні емоції та приємні події! А результатом Вашої праці для кожної сім’ї будуть дві смужки на тесті для вагітності!!!🎈💐💋

Відгуки13.06.2020 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиХочу висловити свою подяку Синкевич Л.Р. Нещодавно я стала мамою. З Божою допомогою і допомогою Лесі Романівни у мене народився синочок, на якого я давно чекала. Леся Романівна прекрасний лікар, добре знається на своїй справі, і людина дуже хороша, мені подобалось, як Ви підходите до роботи, чітко, ясно, нічого зайвого, і з величезною підтримкою! ДЯКУЮ!

Відгуки02.06.2020 / Подяка ЛИТВИН Н.В., ШЕМЕЛЬКУ Т.Л. та ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

ВідгукиХочу щиросердечно подякувати ЛИТВИН Н.В., ШЕМЕЛЬКУ Т.Л. та ГАЛИЦЬКІЙ Г.М. за Вашу людяність, чуйність, професіоналізм та увагу до пацієнтів! Дякую за Ваші золоті руки, щире серце і вміння дарувати людям надію і втілювати її в життя. Дякую Вам за виявлену турботу і підтримку протягом всієї вагітності. Бажаю наснаги, міцного здоров’я, благополуччя та вдячних пацієнтів! Нехай Ваші мрії збуваються як збулася і моя мрія!

Відгуки27.05.2020 / Подяка ПЕТРАШ О.Я. та ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

ВідгукиДоброго дня. Цього року на світ з’явився мій другий синочок, якого я дуже хотіла. Дізнавшись, що вагітна, проходила УЗД-обстеження у профі своєї справи Петраш О.Я. (дуже люблю і поважаю цього лікаря), яка порадила стати на облік вагітних у Вашій клініці до лікаря Галицької Г.М., за що їй дуже вдячна!

Хоча проживаю у іншій області, було дуже зручно. Консультації були назначені на певну годину і ніколи не було затримок чи довгих чекань в черзі. А якщо виникали якісь питання чи найдрібніші скарги, то з лікарем ми спілкувалися дистанційно, відповіді на усі запитання отримувала дуже швидко. Завжди назначалися аналізи та обстеження, які дозволяли мені впевнитися, що моя дитинка здорова. Галина Михайлівна дуже чуйна і добра людина. Я щиро вдячна за усі старання і хороше ставлення!

Бажаю усім лікарям цієї клініки міцного здоров’я та наснаги у подальшій нелегкій праці!

Відгуки26.05.2020 / Подяка ЛИТВИН Н.В.:

ВідгукиЯ від всього серця хочу подякувати вашому Центру, а особливо лікарю Наталії Литвин. Рік тому я звернулась у Ваш Центр та відразу відчула, що тут професіонали. 25 травня в мене було запліднення і 11 червня я взнаю, що вагітна. Це для мене дуже було велике щастя! Я від щирого серця хочу подякувати Вам, Наталія Василівна, і всьому колективу за Ваші добрі серця, за мою донечку! Бажаю Вам всім здоров’я та процвітання!

Відгуки21.05.2020 / Подяка ГНИП І.П.:

ВідгукиДобрий день! Ірина Петрівна, маю гарну звістку! Народилась у нас дівчинка! Щиро дякую Вам і всій клініці за професіоналізм і за той шлях, який ми з Вами подолали. Бажаю Вам щодня такої плідної праці, щоб всі жінки, які до Вас звертаються, відчули цю радість материнства!

Всіх благ Вам і всьому персоналу клініки, всім, хто дає надію на майбутнє!

Відгуки06.05.2020 / Подяка ГНИП І.П.:

ВідгукиХочу подякувати Гнип Ірині Петрівні, дуже гарна та чуйна лікарка, я їй дуже вдячна за гарно проведену операцію та подальше лікування.

Відгуки05.05.2020 / Подяка ВОРОБІЮ В.Д. та ВОЛОШКЕВИЧУ Ю.П.:

ВідгукиПрофесіоналам своєї справи Воробію Володимиру Дмитровичу та Волошкевичу Юрію Павловичу щира подяка за Вашу титанічну працю, за людяність, щирість і бажання допомогти у найскладніших випадках! Це справжні лікарі від Бога. Часто такі втомлені, але завжди з посмішкою і добротою в очах.

Відгуки05.05.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиНаталія Григорівна, хочу Вам щиро подякувати за щирість, доброту, увагу та професіоналізм! Дякую за Ваші золоті руки, розуміння і вміння вселяти віру та дарувати людям радість. Більше року тому ми звернулися до Наталії Григорівни за допомогою, одразу після аналізів почали стимуляцію і інсемінацію. Ми зробили три спроби, які були невдалими. Через півроку ми почали підготовку до ЕКЗ і наступила довгоочікувана вагітність, за яку щиро дякую Богу і Вам, Наталія Григорівна.

Також велике дякую за теплі слова, турботу та підтримку Лесі Павлівні, вона дуже хороший та чуйний працівник!

Відгуки05.05.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та ВОРОБІЮ В.Д.:

ВідгукиЩире спасибі Богові та двом професіоналам і просто добрим, чуйним, найкращим лікарям: Воробію Володимиру Дмитровичу та Яцишин Наталії Григорівні. Нехай Ваші мрії збуваються як збулася і моя мрія!

Відгуки12.04.2020 / Подяка ФЕДИШИН Т.В.:

Відгуки

Дуже дякую Богу, а також Тетяні Володимирівні Федишин за те, що 22 листопада 2019р. стала мамою чарівного хлопчика Колі.

Тетяна Володимирівна, Ви лікар від Бога, бажаю Вам міцного здоров’я, щоб Ви мали багато сил допомагати таким складним пацієнтам. Тільки завдяки Господу і Вам я пройшла цей не легкий шлях. Дуже дякую, що допомогли мені здійснити мою найбільшу мрію стати мамою. Не можу навіть знайти слів, яка я Вам вдячна. І хочу сказати всім, мрії збуваються, потрібно тільки вірити, молитись і не здаватись.

Також хочу подякувати Сніжко Т.Б., дякую, що допомогли з’явитись на світ моєму синочку!

Відгуки12.04.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Сьогодні одній маленькій «екошці» три рочки! Дякую Богу, а також Вам, Наталія Григорівна, за це щастя в нашій сім’ї! Знаю, у Вас, лікарів, зараз нелегкий період. Але цей нелегкий період для лікаря починається, напевно, ще у студентські роки і триває все життя…

Дякуємо Вам за все , що Ви робите. Ми цінуємо Вашу працю… завжди, а не лише у критичні моменти нашого життя. Звісно, що не у всіх таке ставлення до медиків і багато тільки сьогодні помітили подвиги лікарів…

Та багато, дуже багато людей цінують і будуть завжди цінувати Вашу роботу! ❤❤❤

Відгуки14.03.2020 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

ВідгукиДобрий вечір, Галина Михайлівна! Сьогодні зранку народилась моя дівчинка. Хочу розділити цю радість з Вами! Велике дякую Вам, що були весь цей період зі мною! Дякую за підтримку, за теплі слова! Як випишуть, обов’язково зайду до Вас на хвилинку, щоб обняти!

Відгуки12.03.2020 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

Відгуки

Дівчатка, погодьтеся, що всі ми, рано чи пізно, плануємо стати мамою та хочемо, щоб наша вагітність протікала безпечно та без жодних ускладнень. Саме тоді у нас виникає безліч запитань, відповіді на які ми хочемо отримати від хорошого спеціаліста! До кого ж звернутися?

Коли у мене стояло питання, якому лікарю я зможу довірити ведення та нагляд своєї вагітності, мені порадили чудового акушера-гінеколога Галицьку Галину Михайлівну!

Я читала відгуки, розпитувала в знайомих та дуже хвилювалася як пройде наша перша зустріч. Та варто було нам познайомитися, як одразу стало зрозуміло, що тепер моє дитятко та я в надійних руках!

Признаюся, тепла посмішка та добрі очі – це перше, на що я звернула увагу! А дальше, особливе ставлення та привітність до кожної своєї пацієнтки!

Ми, вагітні, як правило, дуже вразливі та потребуємо до себе підвищеної уваги, тому Галина Михайлівна ще й справжній психолог! Вона завжди підтримає, вислухає і дасть розумну пораду!

Мабуть, мені дуже пощастило, адже за 8 місяців я жодного разу не пошкодувала, що в такий важливий період свого життя обрала саме цю людину!

Тому я щиро та від усього серця всім рекомендую Галину Михайлівну! Обіцяю, Ви будете задоволені!

Прочитати повний відгук на INSTAGRAM, тут

Відгуки

Відгуки10.03.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та ВОЛОСОВСЬКОМУ П.Р.:

ВідгукиДобрий день! Наперед хочу сказати всім, хто буде читати мій відгук, налаштуватись на довге читання. Я хочу розказати свою історію і тим самим показати приклад, що ніколи не треба здаватися, а вставати з колін і йти далі до своєї мети. Потрібно вірити в себе, вірити в Бога, молитися і вірити, що все буде добре. Я знаю, що це дуже важко, але потрібно шукати в собі сили. Не здавайтеся і йдіть до перемоги!

У 2009 році мені ставлять страшний діагноз «безпліддя». Я шукаю лікарню і лікаря. Обираю «ПЦРЛ» в Івано-Франківську і лікаря Яцишин Н.Г. З першої спроби я завагітніла, але вагітність тривала недовго. На 21 тижні вагітності дитинка померла. Я думала, що це кінець світу. Куди я ходила, всюди плакала. Прийти до тями не могла. Звичайно, час лікує. І через деякий час я сказала собі, що досить. Знову кілька кріоциклів, але вони не були успішні. Грошей на нову спробу не було. А так хотілося віддати свою любов, піклування і жити заради когось. Ми з чоловіком усиновляємо дівчинку з дитячого будинку. За клопотами (садок, школа) я відживаю. Але мене не покидає думка народити дитину. Я влаштовуюсь на другу роботу і починаю збирати кошти. Але спроби в 2015, 2018 не дають результату. Я звертаюсь до Волосовського П.Р., який робить гістероскопію і професійно назначає лікування.

І ось травень 2019 р. І я знову під кабінетом Наталії Григорівни. Знову іду в бій.

12.07.2019 я бачу на тесті дві смужки, я боюсь навіть поворухнутися. І я кажу собі, я зроблю все, щоб цю вагітність зберегти. Так, було важко. Постійно лежала в стаціонарі. Але я чемно чекала того моменту, коли візьму дитину на руки.

Кесаревого було не уникнути. Але коли я почула, що дитина заплакала, я зрозуміла, що я стою на фініші. Ви не уявляєте, який це момент, коли ти бачиш свою дитинку. Я перемогла саму себе. Бог вислухав мене і подарував мені дівчинку! Тепер у мене дві прекрасні дівчинки. Я щаслива мама!

Дивлячись на свою дівчинку, я навіть не згадую, який шлях пройшла з Наталією Григорівною. Я боролася і не здавалася, а просто йшла до мети, яку собі поставила. Це вартувало того. Десять років пройшли, як один день.

Дорога моя Наталія Григорівна, не знаю, якими словами сказати Вам ДЯКУЮ! Дякую, що завжди підтримували мене, давали надію, вселяли віру. Дякую Вашим працівникам, які дуже чуйні і професіонали своєї справи. Особливо дякую Лесі Павлівні за терпіння, поради і допомогу. Бажаю Вам всім міцного здоров’я, ласкавих та щирих посмішок від пацієнтів. Нехай у всьому Вас оберігає Господь Бог! Ще раз дякую за все, що Ви для мене зробили. Тому що найбільше щастя в житті жінки – стати мамою!

Відгуки07.03.2020 / Подяка ВОРОБІЮ В.Д. та ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиСтільки вдячності, що важко висловити у кількох словах! Нарешті ми дочекались нашу донечку! Це надзвичайна радість для нас, яку з Вашою допомогою ми змогли досягти! Дякуємо за те, що даєте такий шанс людям, за Ваші теплі слова, підтримку, за настанови не покидати все, коли щось не вдається, а наполегливо йти до своєї мети! І ось чудовий результат, такий гарний, ніжний, наш коханий малюк! Ви та Ваші працівники заслуговують на особливу повагу та довіру за всю Вашу роботу! Здоров’я Вам та Вашим сім‘ям! Дякую, що Ви у нас є!

Відгуки07.03.2020 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Щиро Вам дякую, Наталія Григорівна, за все, що Ви для нас зробили! Ми народились!!! Планували природні роди, але не вийшло, мусили кесеритись. Але дякувати Богові і всім лікарям, в першу чергу дай Боже Вам великого здоров’я за всі прикладені зусилля, які ми разом подолали, все пройшло чудово!

Хлопчики великі, 48 і 49 см., 2.835 і 2.575 гр.)

Відгуки06.03.2020 / Подяка СНІЖКО Т.Б. та БАГАЙЛЮК Л.Б.:

Відгуки4 місяці тому я навіть і подумати не могла, що в моєму житті з’явиться диво – це мій синочок! Дивлячись на нього, мене переповнюють емоції і велика подяка лікарям Сніжко Тетяні Богданівні та Багайлюк Лесі Богданівні. Вони – професіонали своєї справи! Як добре, що я до Вас прийшла. Багато лікарів не могли мені допомогти, а у Вас все вийшло і з Вашої легкої руки я знайшла щастя. Спасибі вам!

Відгуки05.03.2020 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиВисловлюю свою подяку Синкевич Лесі Романівні за те, що завдяки Вашому професіоналізму у нас з’явилася наша донечка, наш сенс життя! Дякую Вам за виявлену турботу і підтримку протягом всієї вагітності. Ви не тільки професіонал, який віддається своїй роботі на всі 1000%, а й Людина з великої літери!

Хочеться, щоб таких лікарів, як Ви, було якомога більше!

Відгуки10.02.2020 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С., ШЕМЕЛЬКО Т.Л., КУЙБІДІ І.С.:

ВідгукиХочеться висловити подяку Головчаку І.С. (директору Центру), Шемелько Т.Л., Куйбіді І.С. та всьому персоналу клініки за те, що дали можливість нам відчути себе батьками! Ми щиро радіємо і сподіваємось, що ті пари, які мають сумніви, обов’язково прийдуть і повірять у Ваш професіоналізм! Бажаємо наснаги, міцного здоров’я, благополуччя та вдячних пацієнтів!

Відгуки23.01.2020 / Подяка СНІЖКО Т.Б.:

ВідгукиВкотре щиро хочу подякувати Сніжко Тетяні Богданівні! Прекрасному спеціалісту, лікарю з великої літери, чуйній та прекрасній людині! Нашому синочку вже в квітні буде 2 роки. Я найщасливіша матуся на світі!!! Цього року в жовтні ми приїжджали у Франківськ на маленьку Батьківщину Богодарчика, щоб відвідати нашу улюблену Тетяну Богданівну та щиро подякувати їй за те, що у нас росте такий чудовий синочок. Вона, як завжди, проводила операцію і ми з нетерпінням чекали її біля кабінету. І ось наша зустріч! Радості не було меж, Богодарчик одразу пішов на руки Тетяни Богданівні, відчув рідні долоні, які приймали його з лона матері. Це були хвилини щастя! Я думаю, мене розуміють усі матері! Так і хочеться дякувати дорогій Тані, говорити слова вдячності весь час, не лише в день Народження сина.

Я дякую Богу за все те, що маю,
За те, що в обіймах я сина тримаю.
Для мене кожна хвилина жадана.
Я дякую Богу за те, що я МАМА!
Я щиро дякую Тетяні Сніжко,
За руки умілі та серця тепло.
За лікарську мудрість і здійснену мрію,
За те, що вселяла і віру й надію!
Словами я вдячність Вам виражаю,
Здоров’я і щастя так щиро бажаю.
Хай Бог Вам всіх благ завжди посилає,
Сторицею радість й добро повертає.
Хай кожен пацієнт дарує Вам тепле слово,
А я не прощаюсь, за доцею приїду скоро!

З повагою та шаною, Ваша Галина Бутениць.

Відгуки15.12.2019 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С., ФЕДИШИН Т.В., ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиВід щирого серця хочу висловити подяку працівникам ПЦРЛ: Головчаку І.С. за швидке та безболісне оперативне втручання, Федишин Т.В. за розуміння, підтримку і велике бажання допомогти і, звичайно, Яцишин Наталії Григорівні за синочка! Ваш професіоналізм, любов і відданість роботі дають прекрасні результати, які тішать багато сімей!

Також дякую за турботу і слова підтримки Лесі Павлівні та Ользі Богданівні!

Відгуки13.12.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Доброго вечора! Завдяки Вам, Наталія Григорівна, вже рік як ми щасливі батьки! Безмежно вдячні❤!!! Продовжуйте цю важливу справу!!! Божого благословення!!!

Відгуки

Відгуки13.12.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиДоброго дня! Хочу подякувати «Прикарпатському центру репродукції людини» за маленьке чудо, яке появилося у нашій сім’ї. Моєму синочку вже шість місяців і з’явився він за допомогою ЕКЗ. Допомагала нам у цьому Яцишин Наталія Григорівна і персонал клініки. Багато років у нас не було діток, лікувалися і я, і чоловік. У 2017 році я звернулася до Наталії Григорівни за допомогою, і ми майже одразу приступили до процесу. Перша спроба була невдалою, потім півроку було перепочинку і при другій спробі я завагітніла. Увесь протокол мене вела Яцишин Н. Г., але підсадку робила інша лікарка Оксана (на жаль, по-батькові не пам’ятаю), оскільки в той день Наталія Григорівна була на конференції. Тому зусиллями багатьох професіоналів у нас є синочок.

Ще раз велике спасибі Наталії Григорівні, пані Оксані, медсестрі Лесі Богданівні, медсестрі Марії, дівчатам з лабораторії. Дай бог вам сили, здоров’я і терпіння у такій нелегкій праці!!!

Відгуки10.12.2019 / Подяка лікарям і всьому персоналу Центру:

Відгуки

Доброго дня! Хотіла подякувати лікарям Центру за те, що вони допомогли мені стати найщасливішою жінкою, а саме Мамою двох прекрасних хлопчиків-двійнят після процедури ЕКО. Після довгих років спроб в нас вийшло головне – не втратити надію і віру в себе і в те, що все вийде. Низький уклін лікарям Яцишин Наталії Григорівні, Сніжко Тетяні Богданівні, медсестрі Лесі Павлівні та всьому персоналу Центру! Якби не Ви, нічого б не було! Дякую Вам!

Відгуки08.12.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та всьому персоналу клініки:

ВідгукиВЕЛИЧЕЗНА вдячність лікарю Яцишин Наталії Григорівні, медсестрі Лесі Павлівні та всьому медичному персоналу клініки!!!

Після 6 років спроб завагітніти природнім шляхом, лікування в безлічі лікарів, нам з чоловіком порадили звернутися до Прикарпатського центру репродукції людини в м. Івано-Франківськ. Ми прийшли на консультацію до Яцишин Наталії Григорівни, подальше лікування та всі процедури (стимуляцію, пункцію та перенос) проходили в неї. Нам дуже пощастило познайомитись і лікуватись у Наталії Григорівни, оскільки вона приділяє дуже багато уваги кожній пацієнтці, не лише в плані призначення лікування, а й, що дуже важливо, в психологічній та моральній підтримці. Наталія Григорівна настільки впевнено все пояснює і налаштовує, що зникають всі сумніви і з’являється міцна віра в те, що все вийде!!!

Нам вдалося завагітніти з 2 спроби. Для мене було досить важко морально після першої невдалої спроби налаштувати себе на позитив і йти далі (хоча я й знала, що статистика показує, що при першій спробі вагітність настає в 20-40%, але все ж хотілося і вірилося, що саме я потраплю в ці 20-40%). Тут дуже допомогла підтримка Наталії Григорівни і без роздумів ми з чоловіком пішли на другу спробу, яка завершилась вагітністю.

Озираючись назад, я впевнено можу сказати, що я б пройшла цей шлях знову, оскільки неможливо передати ті приємні, які ні з чим не можна порівняти, емоції та відчуття:
– коли ти бачиш ті довгоочікувані дві смужки на тесті;
– коли бачиш малесеньке тільце на УЗД, яке крутиться, махає тобі ручками;
– коли ти відчуваєш поштовхи своєї малечі в животі і не можеш натішитися від цього;
– коли бачиш свого новонародженого синочка;
– коли тримаєш його на руках.

Бажаю всім відчути це щастя!!! Лікарі і весь медперсонал клініки допоможуть Вам, в цьому я пересвідчилась на власному досвіді!

Також хочу відзначити, що весь медперсонал клініки завжди привітний, доброзичливий, позитивний, що дуже важливо саме в репродуктивній медицині, адже в клініку звертаються пари, котрі довго не можуть завагітніти, для котрих це, можливо, останній шанс на вагітність.

Окремо також хочу подякувати медсестрі Лесі Павлівні, котра як мама, кожній з нас (пацієнток) детально пояснює, що, коли і як робити, роз’яснює всі схеми лікування.

ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!!

Відгуки29.11.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиВеличезне спасибі Яцишин Н.Г. Це дійсно профі своєї справи, лікар достойний хороших відгуків! Завдяки Вам у нашім домі вже 1,8 року бігає донечка Аріна. Ми безмежно вдячні!!! Хочемо Вам побажати здоров’я, жіночого щастя та кар’єрного росту!!! Наталія Григорівна, Ви супер!!!

Відгуки23.11.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та КУХНІЙ А.А.:

Відгуки

Якось задумалась, який би момент свого життя хотіла пережити ще раз… На думку відразу спав тест з двома смужками та відчуття, які супроводжували цю мить… До цього наша сім’я йшла довго. Ще в далекому 2010 році лікар поставив мені діагноз «Безпліддя”» та порадив зробити ЕКЗ. Але через свою необізнаність та страхи мені потрібно було багато років, щоб все ж таки наважитися на цей крок…

Як правило, ЕКЗ є останньою надією сімейної пари, яка, зазвичай вже встигла спробувати всі методи лікування та витратила на це не тільки багато років, але й основне – надію… Такими були і ми… Тому сьогодні, виховуючи маленьку доньку, яка прийшла в цей світ саме завдяки ЕКЗ, хочеться звернутися до всіх сімейних пар, не чекайте 5-10 років, не руйнуйте своє життя невдалим лікуванням та розчаруванням, не чекайте марно що «може якось все ж таки самі»… Не витрачайте найкращі роки Вашого життя на очікування, а знайдіть нормальну установу, хорошого лікаря і дійте!

У 2006 році я так і зробила. Таким закладом для нашої сім’ї став «Прикарпатський центр репродукції людини». Алла Кухній, а згодом Наталія Яцишин не тільки вселили надію в позитивний результат, але й зробили все можливе і неможливе, щоб сьогодні не лише я, але і багато-багато жінок відчули радість материнства. Спасибі Вам! Ви найкращі! І наші дітки цьому підтвердження!

P.S. Одна лікарка після народження моєї доньки сказала, що відтепер я втратила спокій назавжди, а я додала, що натомість в мене з’явився зміст життя…

Відгуки10.11.2019 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиЩастя материнства неосяжне!!! Висловлюємо подяку лікарю Синкевич Лесі Романівні за подароване Чудо, якому вже виповнилось 4 рочки, за нашого Синочка!!! Саме завдяки її вмінню, професіоналізму, витримці і таланту наша мрія здійснилася!!! Ми були оточені виключно турботою і увагою впродовж всього шляху до довгоочікуваного щастя. Тепер ми по-справжньому щасливі і всім можемо рекомендувати Лесю Романівну як спокійного, знаючого і відповідального лікаря!

Дай Бог Вам міцного здоров’я! Творіть і далі, Ви стільки добра і щастя даруєте! Дуже дякуємо, Леся Романівна!

Відгуки31.10.2019 / Подяка СНІЖКО Т.Б. та БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВідгукиДякую Сніжко Тетяні Богданівні та Багайлюк Лесі Богданівні, лікарям з високим рівнем медичної майстерності та обслуговування! Це лікарі є еталоном уважності в ставленні до пацієнтів і високого медичного професіоналізму! Дякую Вам за сина! Довгих років роботи та вдячних пацієнтів!

Відгуки29.10.2019 / Подяка ВОРОБІЮ В.Д. та ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиМрії збуваються!!! «Прикарпатський центр репродукції людини». Материнство – величезне щастя, і моє щастя лежить поруч зі мною. Моє довгоочікуване дитятко, мій син. Безмежно радію і завжди буду вдячна за здійснення своєї мрії найкращим лікарям в світі: Воробію Володимиру Дмитровичу та Яцишин Наталії Григорівні!!!

Володимир Дмитрович, дякую Вам за Ваші золоті руки, Ви лікар від Бога! Здоров`я Вам бажаю, всього самого доброго!

Наталія Григорівна, Ви професіонал своєї справи. Дякую Вам, і окремо дякую за голубу шапочку), за сина!!! Всього самого хорошого Вам бажаю!

Щиросердечно дякую Вам, працівники «Прикарпатського центру репродукції людини»! Леся Павлівна, дякую Вам за чуйність, людяність. Рекомендую заклад як найкращий з усіх. Успіхів і процвітання!

Відгуки25.10.2019 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиВід щирого серця хочу подякувати чудовому лікарю Синкевич Лесі Романівні, я дякую Богу за нашу зустріч, після першої консультації Леся Романівна вселила в мені величезну віру. Весь час лікування Леся Романівна огортала турботою та підтримкою, не давала найменшого шансу зневірі знову закрастися в моє серце. І після довгих років очікування в нашій сім’ї з’явилося наше маленьке янголятко, наша красуня донечка.

Леся Романівна, дякуємо за все, що Ви зробили для нашої сім’ї! Не має слів, щоб передати нашу вдячність! Нехай над Вами завжди панує Божа благодать і допомагає Вам творити справу вашого життя!

Відгуки21.10.2019 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиХочу висловити подяку найкращому лікарю, справжньому професіоналу і прекрасній людині – Синкевич Лесі Романівні. Потрапивши на прийом до Лесі Романівни, вона з першого дня вселила в мене віру та впевненість у результаті нашої спільної роботи: її як лікаря і моєї, як чемного пацієнта. Результат не дав на себе довго чекати. Уже після першого місяця лікування я завагітніла, хоча до цього більше року марно оббивала пороги багатьох лікарів. Всю мою вагітність Леся Романівна щиро переживала за мене, цікавилась моїм станом, самопочуттям, результатами аналізів і УЗД, давала рекомендації, допомагала вирішувати складні ситуації. Завдяки їй я успішно доносила і народила двійко чудових хлопчиків.

Леся Романівна, бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги та успіхів у Вашій нелегкій щоденній праці по здійсненню мрії кожної жінки стати матір’ю!

Відгуки06.10.2019 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВідгукиСтати мамою було основним бажанням п’ятьох років мого життя. І от уже скоро чотири місяці, як воно здійснилось! Я до сих пір не можу в це повірити! Скоро чотири місяці, як я стала мамою найпрекраснішої дівчинки!!! І за це я хочу висловити велику подяку Багайлюк Лесі Богданівні. Вона не тільки професіонал своєї справи, але й чудова людина!

Відгуки05.10.2019 / Подяка лікарям відділення ДРТ:

ВідгукиХочу подякувати «Прикарпатському центру репродукції людини», а зокрема Наталії Григорівні, Ользі Богданівні, Лесі Богданівні! Це надзвичайно добрі, чуйні до чужих проблем люди, професіонали своєї справи. Ми з ними пройшли важкий і довгий шлях. Вони не дали мені здатися і опустити руки, хоча я вже не вірила, що все буде добре. Але завдяки цим людям чудо сталося, і от вже п’ять місяців як я мама прекрасної донечки Соломії!

Відгуки26.08.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та ВОРОБІЮ В.Д.:

ВідгукиЩиро дякую Вам за чудове, щире відношення, за здійснення тієї найбажанішої мрії, до якої ми йшли разом, за розуміння, підтримку, за той спокій, який Ви давали щоразу, коли я так хвилювалась! У Вас надзвичайний колектив! Дуже уважний і хороший персонал, завжди старались допомогти і запитати, чи все добре, чи нічого не потрібно. Навіть лежачи в палаті, спілкуючись з іншими пацієнтками, котрі до цього спостерігались в різних центрах репродукції, я щоразу чула, що такого відношення, як у тут, у «Прикарпатському центрі репродукції людини», немає у жодному з міст. Це лише додало впевненості, що наша сім‘я зробила правильний вибір. Тому рекомендую всім, хто мріє стати батьками, хто потребує кваліфікованої лікарської допомоги і просто хорошого відношення саме «Прикарпатський центр репродукції людини»!

Ще раз ДЯКУЮ Вам усім, а особлива подяка Воробію Володимиру Дмитровичу та Яцишин Наталі Григорівні!!!

Відгуки19.09.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та всім працівникам ПЦРЛ:

ВідгукиНаталіє Григорівно, хочу щиросердечно подякувати Вам за вашу людяність, щирість, професіоналізм та увагу! Ви – просто чудо!!! Дякую Вам за Ваші золоті руки, розуміння і вміння дарувати людям радість. Ви випромінюєте лише позитив!!! Якби всі лікарі були такі розумні та добрі!!! Ви – людина, в якої великий дар від Бога! Завдяки Вам у нас народилася чарівна принцеса! Ви не уявляєте, які ми щасливі!!!

Велике дякую за турботу Лесі Павлівні, вона дуже хороший працівник, чуйний, відданий своїй роботі. Хочу подякувати ембріологу, чия робота також гіперважлива! І усім-усім працівникам ПЦРЛ!

У Вас ідеальна чистота та порядок у клініці, приємний персонал, який дуже добре відноситься до пацієнтів!

Бажаю Вам успіхів та процвітання!!!

Відгуки30.08.2019 / Подяка ЛИТВИН Н.В.:

ВідгукиЛікувалася у Литвин Н.В., дуже задоволена її роботою і підходом до своєї роботи. Практично після 4 місяців відвідувань Наталі Василівної завагітніла, чим була дуже рада за три роки подружнього життя! Дуже вдячна Наталі Василівні за її працю! Дуже приємна і хороша лікарка!

Відгуки24.08.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиДоброго дня! Хочу висловити величезну подяку Яцишин Наталії Григорівні за донечку! Ви нашій сім’ї подарували величезне щастя!!! 15.08.2019р. народилось наше янголятко на 40-му тижні з вагою 3,250. БАЖАЄМО ВАМ і колективу ПЦРЛ міцного здоров’я, професійних успіхів, гармонії, злагоди та нових досягнень!!!

З повагою, сім’я Сеничак!

Відгуки20.08.2019 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М. на INSTAGRAM:

Відгуки

Відгуки19.08.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Наталя Григорівна, безмежно вдячні Вам за те, що з Божим благословенням допомогли нам стати батьками маленького чуда (можливо не такого й маленького: вага: 4200, зріст: 54 см. Терпіння Вам у Вашій нелегкій роботі. Ми безмежно щасливі, наш маленький всесвіт з нами!

Відгуки14.08.2019 / Подяка Прикарпатському центру репродукції людини і ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиВід усієї душі хочу сказати ВЕЛИКЕ СПАСИБІ для всього Прикарпатського центру за те, що він існує і допоміг не одній парі стати батьками. А особливо висловлюю подяку лікарю з добрим серцем Яцишин Наталії Григорівні. Завдяки Вам ми двічі стали батьками. Ми маємо двох чарівних донечок, на яких чекали 10 років. І з перших спроб все в нас вдалось, одній доньці 4 рочки, другій – 2 місяці.

Наталя Григорівна, хочу щиро подякувати Вам за Вашу привітність, за Ваш професіоналізм. Бажаю Вам і Вашій родині міцного здоров’я, миру, добра й достатку, нехай те добро, що Ви робите для людей, повертається до Вас сторицею!

Відгуки13.08.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. на INSTAGRAM:

Відгуки

Відгуки10.08.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Рівно 3 роки тому (1 серпня) я завагітніла… Не було романтичної вечері при свічках чи чогось в цьому дусі… натомість операційна, медичний персонал і віра, віра в те, що в нас все вийде. Слід зазначити, що цьому дню передувало 6 років лікування безпліддя, 9 місяців підготовки до ЕКЗ та багато-багато втраченого часу, здоров’я, нервів, сліз і розчарувань. Тому 1 серпня 2016 року я чи не вперше була сповнена віри в позитивний результат, адже я була не одна сам на сам зі своєю проблемою, зі мною був, насамперед, мій чоловік, мій лікар Яцишин Наталія Григорівна, а також інші лікарі і медсестри. Саме підтримка рідних та лікарів, яким ти повністю довірилася, які допомагали подолати спочатку психологічні бар’єри, а вже потім займалися лікуванням, дала, як я вважаю, позитивний результат…

Через 9 місяць в нас народилася Олександра – неймовірна дівчинка, яка любить повітряні кульки, грає у футбол, ганяє на самокаті і їздить верхи на собаці!

Знаю, зараз багато подружніх пар страждає безпліддям. Але ключовим у більшості випадків залишається, на жаль, якраз слово страждає. Не потрібно страждати… сучасна медицина (маю на увазі ЕКЗ), кваліфікований медичний персонал і віра в Бога – ось найкраща формула Вашого майбутнього батьківства!

У Вас неодмінно все вийде!

Відгуки02.08.2019 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.

ВідгукиХочу подякувати Галицькій Г.М. за високий рівень медичної майстерності та обслуговування! Ця лікарка є еталоном уважного відношення і медичного професіоналізму!!!

Відгуки18.07.2019 / Подяка КУХНІЙ А.А. на INSTAGRAM:

Відгуки

Відгуки17.07.2019 / Подяка лікарям Прикарпатському центру репродукції людини:

Відгуки

Хочу подякувати всім лікарям та всьому медперсоналу Прикарпатського центру репродукції людини! Всі вони роблять велику справу! Особлива подяка Яцишин Н.Г., Марцінко О.Б., Волосовському П.Р., медсестрі Лесі Павлівні. З їхньою допомогою я змогла завагітніти! Шлях до вагітності не був легкий, але вони вселяли в мене надію, що в нас все вийде. І справді, спільними силами ми добилися результату. Тепер я ВАГІТНА!!! Але і на цьому робота лікарів-професіоналів не закінчується, команда Центру допомагає і підтримує в усьому, щоб моя вагітність проходила добре. Не має таких слів, щоб висловити слова подяки. ВИ НАЙКРАЩІ, ВИ СПРАВЖНІ ПРОФЕСІОНАЛИ!!!

Відгуки04.07.2019 / Подяка Прикарпатському центру репродукції людини:

ВідгукиШановні працівники Прикарпатського центру репродукції людини. Хочу щиросердечно подякувати Вам за вашу людяність, чуйність, професіоналізм та увагу до пацієнтів! А зокрема хочу висловити велику подяку Яцишин Наталії Григорівні за її золоті руки, щире серце і вміння дарувати людям надію і втілювати її в життя. Це людина, в якої великий дар від Бога! Також висловлюю вдячність Волосовському Павлу Романовичу, Головчаку Ігору Степановичу і зокрема лікарю анестезіологу Волошкевичу Юрію Павловичу, який є уважний до пацієнтів! Усьому колективу ще раз велике СПАСИБІ! А пацієнтам не втрачати надії, вірити в Бога, довіритись лікарю і впевнено йти до своєї мети!

Відгуки03.07.2019 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиЩиро хочу подякувати Синкевич Лесі Романівні за нашу величезну мрію, 19.05.2019 у нас народився синочок! За Ваше чуйне, доброзичливе відношення, за професіоналізм, за Ваші золоті руки! Ви Лікар з великої букви, лікар від Бога!

Прийміть слова щирої подяки за бездоганну працю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, багато енергії та чудового настрою!

Відгуки29.06.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиЩиро дякуємо Яцишин Наталії Григорівні за здійснення нашої мрії – довгоочікувану вагітність! Ви – Професіонал своєї чудотворної справи, доброзичлива, терпляча і уважна Людина! Кожній сім’ї Ви приділяєте особливу увагу і свій дорогоцінний час. Ми дуже раді, що звернулися саме до Вас! Також дякуємо Лесі Павлівні і усьому персоналу відділення за високий професіоналізм і прекрасне ставлення до усіх, хто звертається по допомогу. Усім велике СПАСИБІ! А пацієнткам – успішної вагітності і пологів (і мені в тому числі)!

Відгуки27.06.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. і Прикарпатському центру репродукції людини:

Відгуки

Дуже дякую Наталія Григорівна за допомогу народження дитини! Ми не могли завагітніти 11 років, але завдяки Вам і Прикарпатському центру репродукції людини 19.06.2019 я народила дівчинку! Це сталося не з першої спроби, а з 7-ї! Але ми не втрачали надії і йшли до мети! Так що, пробуйте, вірте в Бога, не опускайте рук і все вийде!

ЯЦИШИН Н.Г.: Почувши цю новину, ми (більшість нас з відділу) підійшли до вікна пологового будинку і вітали її, а пацієнтка у відповідь показала нам свій комочок Щастя і заплакала… А всі кричали ВІТАЄМО, на нас у вікна багато жінок дивилося, але жінка не встидалася, що дитинка ЕКО. Ми запитали, як звати буде це Щастя, і вона відповіла, що Богдана-Кароліна.

Відгуки04.06.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиВід щирого серця хочу подякувати усьому Прикарпатському центру репродукції людини, а особлива подяка чарівниці Наталії Григорівні Яцишин. В першу чергу, за Вашу доброту, чуйність, підтримку та професіоналізм! А по-друге, за гарну консультацію та грамотне пояснення про ЕКЗ. Адже ми з чоловіком довго думали, вагалися стосовно цієї процедури. Зі слів Наталії Григорівни, ми усвідомили, що собою насправді представляє процедура і наскільки чудовим є те, що існує такий метод, який дає надію і можливість парам, які мають труднощі з вагітністю.

Наразі ми очікуємо двійняток, термін 17 тижнів, почуваємося добре, дітки ростуть здоровенькими та гарненькими. Щиро дякуємо!!!


Відгуки01.06.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Три роки тому, 30-го травня (на моє день народження), вдала підсадка!!!

Вже традиція: НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА, ДЯКУЮ ВАМ ЗА НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК В ЖИТТІ!!!

Відгуки31.05.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Наталія Григорівна, хочемо з Вами поділитися нашою радістю, наші двійнятка вже випускниці 2019, прощавай садочок, привіт школа! І все це завдяки Вам! Ми завжди будемо вдячні Вам за все, що Ви для нас зробили! Ви подарували нам подвійний сенс життя! З 8 травня 2013 року, коли наші дівчатка народилися, ми усвідомили, що таке життя мами та тата. Це справжнє життя!

Дякуємо Вам безмежно! Хай Вас Бог оберігає і дає сили і на далі допомагати людям здійснювати свою заповітну мрію мати дитину. Ви чудова жінка, чудовий лікар! Найкращий лікар у цілому світі! Низький Вам уклін! Наші серця назавжди з Вами!

Відгуки

Відгуки24.05.2019 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

Відгуки

Дякую персоналу Прикарпатського центру репродукції людини, а особливо Багайлюк Лесі Богданівні за синочка! Великий поклін Вам за Вашу працю, що даєте надію батькам стати ними!

З повагою, Леся Шиманська.

Відгуки05.05.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиДоброго дня, Наталія Григорівна! В нас сьогодні дуже радісна була ніч! Ми завдячуємо Вам і усій Вашій команді і благословенню Божому за прекрасну донечку! Ви робите неймовірні речі, за що ми хочемо Вам подякувати! Я чекала цієї миті 20 років і завдяки Вам дочекалася! Низенько вклоняємося ми з Настею Вам за донечку, за розуміння і Вашу доброту! Нас кесарили трошки раніше нашого терміну і ми в кувезі, бо тиск не дав доносити, ми важимо 2кг і 45см. Але ми виростимо і приїдемо до Вам, щоб подякувати особисто!

Відгуки17.04.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиА у нас сьогодні свято!!! Рівно 5 років тому в мені зародилося довгоочікуване НОВЕ ЖИТТЯ завдяки, не побоюся цього слова, ВЕЛИКІЙ ЖІНЦІ Яцишин Наталії Григорівні! Немає тих слів, щоб передати наше почуття вдячності, захоплення, поваги і, в якійсь мірі, почуття провини…

Вдячність за нашого чудового синочка!

Захоплення Вами, як чуйною, доброю, щирою лікаркою-професіоналом-психологом (бо кожну пару чи жінку, яка до Вас звертається, Ви вислуховуєте, розраджуєте, підбадьорюєте, надихаєте і запевняєте, що все буде добре)!

Повага, бо не зважаючи на те, якого професійного визнання, кар’єрного зросту Ви досягли, Ви все одно залишилися тою доброзичливою, людяною, простою Наталією Григорівною, з якою я познайомилася 5 років тому…

А вибачення… за те, що прийшла до Вас затятою песимісткою, зневіреною в позитивному результаті (не вірила, все було не по мені, то стимуляція замала, то дні підсадки… в день підсадки, до речі, коли лежала, то перезнайомилася з дівчатками по палаті, щоб на наступний раз мати більше досвіду… ой… соромно…)

Перечитувала Ваше інтерв’ю, де Ви кажете, що біля 500 Ваших сімей-пацієнтів стали щасливими батьками. Думаю, це дуже занижено, бо тоді, в палаті, ми 3 були Ваші… і всі за 9 місяців народили!

Низький Вам уклін, Божого благословення вашій сім’ї! Щастя, здоров’я Вам, Вашим дітям, бо коли у дитини все добре, мама щаслива!

Нещодавно зустрівши Вас, я сказала, що бачу у Вас ореол над головою! Ви для мене свята жінка, посередник між мною і Богом! Дай Вам Бог всього, що ви бажаєте!!!

Відгуки10.04.2019 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

Відгуки

Величезна подяка лікарю від Бога Галицькій Галині Михайлівні, яка вела мою вагітність. Мені 40 років, і коли я завагітніла, моєму щастю не було меж! Однак моя вагітність почалась з ускладнень, і тому дуже швидко виникло питання, куди стати на облік. За рекомендаціями моїх знайомих, я звернулась до Галини Михайлівни у «Прикарпатський центр репродукції людини» і не пожаліла про це жодного разу! Завдяки її професіоналізму, негайному реагуванню на мої звертання та дзвінки (навіть вночі), в нас народився здоровий синочок!

Дякуємо Вам, Галино Михайлівно, за все! Дай Боже Вам здоров’я та наснаги у Вашій нелегкій роботі!

Відгуки06.04.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та всьому персоналу клініки:

ВідгукиВеличезна подяка Богу за те, що почув молитви і познайомив мене з такою чудовою, чуйною людиною та професіоналом своєї справи Яцишин Наталією Григорівною! Адже за 9 років подружнього життя настала така омріяна вагітність, та ще й з подвійним благословенням. Так, ми очікуємо двійню!

Наталія Григорівна, хочу Вам побажати довгих років життя, міцного здоров`я, випромінювати позитив та добро, якого у Вас багато! І ще хочу подякувати за те, що протягнули руку допомоги, підтримували, турбувались наче мама, відповідали на любі питання і завжди знаходили слова підтримки.

Також велика подяка медсестрі Лесі Павлівні, ембріологу Ользі Богданівні та всьому персоналу клініки за турботу, старання та комфорт – це справжня команда!

Хочу побажати усім жінкам, які планують вагітність, бути на позитиві, вірити у Божу силу та його намір, а також вчитися довіряти людям, які Вам хочуть допомогти!

Відгуки06.04.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки14.12.17 р. народився мій синочок Назарчик, моє щастя, мій найцінніший скарб! Одинадцять довгих років я чекала на своє щастя. Довго вибирали клініку, багато було прочитано відгуків. Моя інтуїція зупинилася на «Прикарпатському центрі репродукції людини». І тепер я розумію, що сам Бог так велів вибрати мені саме цих людей, лікарів з великої літери!

Яцишин Наталія Григорівна, щиро Вам дякую, що вірили в нас! Дякую за Вашу турботу і чуйне серце до наших проблем, за терпіння, бо під час вагітності дзвонила і писала Вам майже що не кожен день і завжди Ви мали терпіння відповісти.

Хочу побажати успіхів у Вашій нелегкій праці, щастя і довгих-довгих років життя! А ми Вам безмежно вдячні!

Відгуки05.04.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиДва роки назад зробила ЕКО у Яцишин Наталії Григорівни. З першого разу завагітніла і тепер завдяки їй маю синочка! Величезне спасибі цій лікарці від Бога! Від себе її бажаю здоров’я і успіху. А жінкам лиш хочу сказати, щоб прислухалися до кожного слова цієї лікарки, бо дурного вона Вам не говорить! Бо тільки завдяки тому, що я прислухалася до кожного її слова, я з першого разу завагітніла! Бо немає більшого щастя чим батьківство!

Ще раз щиро дякую Наталії Григорівні!!!

Відгуки04.04.2019 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С. і всім медпрацівникам клініки:

ВідгукиХочу сказати велике ДЯКУЮ всім медпрацівникам «Прикарпатського центру репродукції людини» за їх професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів! Це чудовий заклад, де працюють висококваліфіковані лікарі та молодший медичний персонал.

Особливо дякую Головчаку Ігорю Степановичу за його професіоналізм! Одразу видно, що він займається улюбленою справою! Все зробив швидко, плюс чітко та ясно пояснив. Після операції можу сказати, що тут працюють спеціалісти своєї справи!

Рекомендую клініку усім парам, які мріють стати батьками!

Відгуки30.03.2019 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

ВідгукиЩиро дякую Галицькій Галині Михайлівні за професіоналізм, за Ваше тепле ставлення та розуміння. Приємно вражена Вами протягом усієї вагітності!

Рекомендую всім!

Відгуки29.03.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиЧудова клініка! Все чистенько, гарненько, одне задоволення! Враховуючи, що я проходила по ДЕРЖАВНІЙ ПРОГРАМІ, була вражена прекрасним ставленням персоналу та індивідуальним підходом! За що особлива подяка лікарю Яцишин Наталії Григорівні, дуже грамотний лікар та доброзичлива жінка! Це людина від Бога! Дуже рекомендую!

Відгуки29.03.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиЩиро дякуємо Вам, Наталія Григорівна, що подарували нам синочка! Ваша робота і Ваші старання безцінні! Ви добра, ніжна, чуйна, лагідна жінка, яка вміє слухати, чути, розуміти і здійснювати мрії!

А також дякую за успішні пологи, до яких Ви також доклали своїх зусиль! Нехай береже Вас Бог і надає сил творити ЧУДЕСА! Чудеса народження!

Відгуки29.03.2019 / Подяка ГАЛИЦЬКІЙ Г.М.:

ВідгукиХочу висловити слова подяки Галицькій Галині Михайлівні за професіоналізм, чудове ставлення та постійну підтримку! Ми у Вас вперше, але не востаннє!

Відгуки28.03.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиШановна Наталія Григорівна! Дуже дякуємо, що Бог дав нам можливість зустрітися із Вами! Нас щиро вразило Ваше чуйне ставлення, професіоналізм, підтримка, що сприяла позитивному результату із першої спроби!

Ми щасливі, що дякуючи Вам та Богу у нас з’явилась можливість втілити у життя нашу мрію бути батьками!

Бажаємо Вам натхнення у Вашій складній та відповідальній справі!

З величезною повагою, Валентин та  Анна.

Відгуки27.03.2019 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С.:

ВідгукиХочу написати відгук вдячності Центру та прекрасному фахівцю, лікарю від Бога ГОЛОВЧАКУ ІГОРЮ СТЕПАНОВИЧУ, який провів успішно операцію (2004 р., позаматкова вагітність, видалення труби). Завдяки Ігорю Степановичу і добре проведеній операції, я без зусиль змогла завагітніти і народити двох прекрасних синів!

Хай оберігає Вас Господь!

Відгуки26.03.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиВона завжди посміхається, вже з перших днів народження. Наша така довгоочікувана донечка! Скільки всього позаду, очікування, віри, сумнівів, і знову віри. І ось 16 січня 2019 року, 3,850 і 53 см безмежного щастя у моїх руках! Вона лежить і дивиться на мене своїми великими оченятками маленького ангела. Мого ангела!

Дякую Вам, Наталія Григорівна! Дякую, що покликали до нас нашу Євочка, дякую, що Вона Вас послухала і прийшла! Ви – ЧУДОВИЙ ЛІКАР! СПРАВЖНІЙ ЛІКАР! Це доля, що Ви трапились на нашому шляху, я мільйон разів вдячна Вам! Ви подарували нам справжнє ЩАСТЯ, справжню ЛЮБОВ! Ви подарували нам СЕНС ЖИТТЯ!

Хай Вас Бог оберігає і дарує сили допомагати людям! А наші серця тепер назавжди з Вами!

С повагою, тепер вже мама Олександра і маленька Єва.

Відгуки24.03.2019 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиЗавдяки професійній діяльності колективу «Прикарпатського центру репродукції людини», ми стали найщасливішими батьками двох хлопчиків! Цьому ми завдячуємо лікарю від Бога Наталії Григорівні Яцишин. Саме завдяки професіоналізму, підтримці та індивідуальному підходу, у нас все вийшло! Наталя Григорівна завжди вірила в нас і не давала опустити руки. І навіть коли усе вийшло, завжди підтримувала нас, консультувала та давала поради!

Хочемо висловити ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ всьому колективу, які завжди були привітні та допомагали в усіх питаннях. За весь період перебування у Вашій клініці, ми дуже задоволені відношенням, якісним та сучасним лікуванням! Нехай Господь оберігає кожного з Вас і допомагає Вам у нелегкій справі, адже Ви робите людей щасливими, допомагаєте відчути радість батьківства!

Успіхів та нових досягнень у Вашій непростій і такій потрібній справі!

Відгуки20.03.2019 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

ВідгукиЗавдяки Любові Олексіївної у мене народився синочок. Завдяки її вдалому діагностуванню і лікуванню народилися сини у двох моїх подруг. З Днем народження, Любов Олексіївна! Будьте щасливі, здорові, радісні і даруйте ще багато маленьких життів!

Відгуки16.03.2019 / Подяка НОВІКОВІЙ О.М.:

ВідгукиНайщиріші слова подяки хочеться сказати лікарю-репродуктологу Новіковій Оксані Михайлівні. Завдяки Вам ми нарешті станемо батьками! Декілька років ми проходили лікування в різних лікарів, а результату не було. До Оксани Михайлівни ми прийшли в середині січня. І з першої спроби інсемінації я вагітна! Дякую Богу, що привів нас до Вас! Дякуємо Вам за професійне і чуйне ставлення! Міцного здоров’я і Божого благословення!

Відгуки05.03.2019 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

ВідгукиХочу подякувати за донечку Мороз Любов Олексіївні. Від щирого серця хочу сказати вам, Ви – лікар від Бога, майстер своєї справи і неймовірний талант медицини! Дякую Вам! Нехай Господь завжди допомагає вам і кріпить вас! Щиро вдячна та низький уклін вам!

Відгуки10.02.2019 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

ВідгукиКожна жінка в житті мріє стати МАМОЮ! Але інколи ця мрія потребує неабиякого терпіння, витримки та зусиль. Тому, якщо є якісь перешкоди на цьому шляху, ні в якому разі не можна опускати руки і здаватись, потрібно йти вперед, вірити, надіятись і, звичайно, молитись!

Ми в свою чергу звернулись до ПРИКАРПАТСЬКОГО ЦЕНТРУ РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ, де знайшли потрібну нам допомогу, яка відкрила нову сторінку в нашому житті! Особливо нам допомогла Мороз Любов Олексіївна. Це лікар з великої літери, яка дає кожній жінці впевненість, що в неї все буде добре! Дякуємо Вам! Нехай Господь завжди допомагає Вам і кріпить Вас, щоб ви ще багато років змогли ощасливити багатьох людей і дати їм саме головне!

Відгуки10.02.2019 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

ВідгукиХочемо висловити подяку за свого синочка чудовій людині, лікарю Мороз Любов Олексіївна! Це надзвичайно чуйна, доброзичлива людина, яка кваліфіковано підходить до своєї роботи, а саме основне – повертає надію! Любов Олексіївна – це лікар від Бога, знає свою роботу. Бажаємо їй міцного здоров’я, кар’єрного зросту і Божого благословення у нелегкій праці!

Бажаємо Вам та Вашій сім’ї міцного здоров’я! Нехай Боженька Вас оберігає та захищає! Для нашої сім’ї Ви, як янгол! Не було би Вас, не було би сенсу цього життя! А тепер ми щасливі і у Боженьки просимо тільки здоров’ячка нашому синочку!

Ви – найкращий спеціаліст, з яким ми зустрілись за багато років і який нам дійсно допоміг!

Відгуки22.01.2019 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиХочу подякувати Синкевич Лесі Романівні за високий рівень медичної майстерності та обслуговування! Ця лікарка є еталоном уважного відношення і високого медичного професіоналізму. Людяна і чуйна – лікар від Бога.

Завдяки Вам здійснилась моя найзаповітніша мрія – вагітність! 11 років оббивала пороги лікарень до поки не потрапила до Вас! До року часу я побачила стукіт серденька, яке в мені зародилося!

Щиро вдячна та низький уклін Вам!

Відгуки20.01.2019 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

Відгуки

Найщиріші вітання, Любов Олексіївна, для Вас!!! Нехай той невидимий для всіх нас Ангел-охоронець стоїть на сторожі і крокує з Вами повсякчас, оберігає Вас, надихає і випрошує в Господа Бога всі земні блага для Вас!

Відгуки20.01.2019 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

Відгуки

Добрий день! Мене звати Продан Наталія і я з сонячного Закарпаття.

Хочу з Вами поділитися своєю радістю, що я стала щасливою мамою, чого і Вам усім бажаю! І за це я завдячую чудовому лікарю, Мороз Любов Олексіївні!

Відгуки20.01.2019 / Подяка МОРОЗ Л.О.:

ВідгукиДоброго дня усім мамочкам і тим, хто хоче ними стати! Я би хотіла порекомендувати Вам дуже хорошого лікаря, Мороз Любов Олексіївну! Вона не просто лікар, вона, насамперед, дуже хороша людина з великим серцем, яка змінила моє життя и погляд на нього. Вона допомогла мені відчути те, про що мріє кожна жінка, завдяки цій людини я стала МАМОЮ!

Любов Олексіївна, дякую Вам за все! НЕХАЙ ВАС БОГ БЛАГОСЛОВИТЬ И БЕРЕЖЕ! Ви нам усім дуже потрібні!

Ваш пацієнт, який уже разом з Вами 10 років, ГАЛАЙ ВИКТОРИЯ.

Відгуки18.01.2019 / Подяка БАГАЙЛЮК Л.Б.:

ВідгукиДоброго дня! Хочу висловити щирі слова подяки лікарю від Бога Багайлюк Лесі Богданівні за те, що вона допомогла нам стати батьками чудової дівчинки, яку ми чекали 8 років! Я вдячна Богу за те, що він послав мені саме цього лікаря і з Божою допомогою в нас все вийшло!

Хочу побажати всім жінкам, які мріють побачити дві смужки, віри і терпіння, і Ви неодмінно станете чудовими батьками, адже з Вами професіонали своєї справи! Успіхів Вам!

Відгуки17.01.2019 / Подяка ВОЛОСОВСЬКОМУ П.Р. та всім працівникам клініки:

ВідгукиВисловлюю щиру подяку всім медпрацівникам цієї лікарні за їх професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів! Дякую засновникам і керівництву центру за те, що створили такий прекрасний заклад, де працюють висококваліфіковані лікарі!

Особливо дякую Волосовському Павлу Романовичу за його професіоналізм! Одразу видно, що це лікар від Бога, який займається улюбленою справою! Все чітко і ясно пояснив, і зробив за короткий період часу те, чого не змогли зробити інші лікарі в різних закладах протягом декількох років!

Рекомендую клініку усім парам, які мріють стати батьками і які втратили вже надію! Усім лікарям та всьому персоналу бажаю міцного здоров’я і Божої благодаті!

Відгуки23.12.2018 / Подяка СНІЖКО Т.Б.:

ВідгукиНещодавно мені зробили лапароскопію у цій клініці. Дуже вдячна акушер-гінекологу Сніжко Тетяні Богданівні за оперативність, доброзичливість та надання допомоги. Ви мене врятували! Клініка на вищому рівні!

Після операції можу точно сказати, що тут працюють спеціалісти своєї справи!

Відгуки21.12.2018 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С., ЯЦИШИН Н.Г., МАРЦІНКО О.Б., КОЗОВОМУ Р.В., ФЕДИШИН Т.В.:

ВідгукиДоброго дня! Мене звати Оксана, мені 30 років. Моя сім’я зіткнулася з серйозною проблемою. Ми з чоловіком дуже довго планували народження дитини. Всюди ми консультувалися, та все марно. Знайомі нам порекомендували за допомогою звернутися в ДЗ «Прикарпатський центр репродукції людини» МОЗ України, керівником якого є висококваліфікований лікар, золота людина Головчак Ігор Степанович. Хочемо виразити щиру подяку Ігорю Степановичу за його професіоналізм і доброту! Ми вдячні Богу за те, що попали на прийом саме до нього. Він скрупульозно віднісся до нашої проблеми. Після проведених деяких обстежень та аналізів, ми випробували різні методи лікування та проблема була серйознішою, після чого Ігор Степанович направив нас за подальшим лікуванням до завідувача спеціалізованого лікувально-діагностичного відділення допоміжних репродуктивних технологій Яцишин Наталії Григорівни.

В кабінет Наталії Григорівни перший раз ми заходили з маленькою надією, але при розмові з нами ця чарівна жінка знаходила такі слова, що надія зростала в нашому серці і ми з чоловіком знову хотіли йти вперед і вірити, що все вдасться. Її професійний підхід до кожного пацієнта індивідуальний, що потребує великої самовіддачі і великої праці, яка не кожному під силу. Але особисто Наталія Григорівна, лікар-ембріолог Марцінко О.Б. і МЕДСЕСТРИЧКА (не знаю прізвища) роблять це кожен день.

Дорогесенькі наші! Ми вдячні Вам за прекрасну роботу і нашу здійснену мрію, що вдалось мені завагітніти через штучне запліднення, це дуже багато значить для нас! Наталія Григорівна дійсно лікар від Бога, віддана своїй роботі, вона хвилюється та переживає разом зі своїми пацієнтами, враховує різні фінансові та моральні становища. Вона хороший психолог, завжди підтримає та вислухає, що є важливо для сім’ї, у якої є проблеми з народженням діток. Ми дуже раді, що доля нас звела з Вами. Бажаємо Вам здоров’я та побільше позитивних результатів від своєї праці!!!

Зі своїми проблемами ми зверталися і до генетика центру Руслана Васильовича Козового, який також допоміг нам у здійсненні нашої мрії. Велике йому за це спасибі!!!

І нарешті, гарна новина – Я ВАГІТНА! УРА!!!

Нелегкою була і вагітність: кровотеча, гематома, тонус матки. І знову ж таки, допоміг нам це все перемогти Ігор Степанович і його найкращі спеціалісти. На цьому нашому новому етапі нам на допомогу прийшла Федишин Тетяна Володимирівна. Ми всією сім’єю безмежно вдячні їй за працю та турботу, уважність та щиру допомогу. До таких лікарів дійсно хочеться звертатись при любій хворобі, тому що є впевненість у якісному вирішенні проблеми. Завдяки її професіоналізму, ми втримали та зберегли нашу довгоочікувану і бажану вагітність.

Тепер ми найщасливіша сім’я в світі! У нас народилася донечка-красунечка. Назвали ми її Алісочкою. Кожен день, коли я дивлюся на неї, то в думках дякую кожному з ВАС за те, що допомогли нам стати мамою і татом!

Ми дуже раді, що в м. Івано-Франківську є такий сучасний центр, де працює команда таких сильних і надійних, висококваліфікованих і відповідальних лікарів, де застосовують новітні здобутки в гінекології та репродуктивних технологіях. Це просто шанс для багатьох людей, які вже опустили руки і думають, що вже безвихідь.

Ігоре Степановичу, дякуємо Вам та Вашому колективу за професійність, чуйність, надійність, відповідальність, а саме головне – за те, що допомогли нам стати батьками. Дякуємо Вам за все! Хай Вас Бог оберігає! Здоров’я Вам, Вашим сім’ям та всім Вашим пацієнтам!

Пишу цей відгук і ніби знову переживаю все з початку. Тільки тепер зі сльозами радості на очах. Хочу ще показати вам наше ангелятко. Обов’язково прийдемо до Вас по сестричку або братика. Ще раз дякуємо Вам за це щастя!

Відгуки20.12.2018 / Подяка НОВІКОВІЙ О.М.:

ВідгукиХочу висловити величезну подяку Новіковій Оксані Михайлівні за гарне лікування та ставлення до нас! Після багатьох спроб та консультацій, вона єдина дала нам позитивні прогнози та надію, які не заставили себе довго чекати!

Зараз ми з нетерпінням чекаємо на нового члена сім’ї! ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВСЕ!!!)

Відгуки20.12.2018 / Подяка НОВІКОВІЙ О.М.:

ВідгукиДоброго дня! Хочу подякувати за добре лікування, що було мені призначено Новіковою Оксаною Михайлівною і яке мені допомогло! Зразу видно, що людина має досвід у своїй професії і із задоволенням хоче допомогти людині в її проблемах!

Довгий час у нас з чоловіком нічого не виходило. До цього звертались в іншу клініку, де нам навіть не зробили всіх аналізів, назначили багато дорогих таблеток і все безрезультатно. Потім звернулись в «Прикарпатський центр репродукції», до Оксани Михайлівної, виявилось, що в нас з чоловіком несумісність, після стимуляції зробили першу інсемінацію і все вийшло з першого разу! Дуже задоволені, ростем, тішимось і радимо усім, бажаєм дочекатись бажаного результату!

Особисто мені цей лікар допоміг, за що Вам кажу велике Дякую і дай Вам Бог Здоров‘я, щоб і на далі допомагали людям, які дійсно цього потребують! Дякую, дякую, дякую!

Відгуки19.12.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та ГАЛИЦЬКИЙ Г.М.:

Відгуки«Моя вам порада, змініть спочатку лікаря, а потім чоловіка…» – такі слова я почула при черговому УЗД, після чергової невдалої спроби ЕКЗ.

Ми з чоловіком не пішли на такі радикальні міри, проте запаслися терпінням, вірою і настроєм боротися. З 10 років сімейного життя, 6-ть присвятили себе клінікам і лікарям. Де ми ще не були! Івано-Франківськ, Київ, Стамбул. О, так, в нашому рідному ПЦРЛ, а що нам втрачати? Давай, спробуємо!

Ось так просто, сидячи в кафе, ми навмання, без записів і рекомендацій, поїхали на Чорновола. Тільки зараз я розумію, що таке доля (хто хоча б раз там був, мене зрозуміє). Пустий хол, жодного пацієнта, в кабінеті сидить ВОНА і чекає нас. Яцишин Наталія Григорівна – ЛІКАР! Наш лікар! Ви навіть не уявляєте, яка це рідкість, щоб Наталія Григорівна була настільки доступна і вчасна, бо черги до неї постійні!. Тоді ми ще не розуміли, як нам пощастило!

Ми стали пацієнтами ПЦРЛ! А 03.12.2018 батьками! Шлях довгий, але відношення, підтримка, професійний підхід і особиста мотивація (інколи здавалося, Наталія Григорівна в нас більше вірила, ніж ми самі) дали результат. Зараз цей результат сопить збоку, поки я пишу цей відгук. Нашому синочку 2 тижні і ми абсолютно здорові і щасливі!

Ми щиро вдячні Центру, персоналу і особисто Наталії Григорівні за пройдений шлях і Богу, що нас звів! Є у нас Лікарі, є у нас Люди-Лікарі!

P.S. ПЦРЛ бере і на облік. Мою вагітність вела Галицька Галина Михайлівна, якою я дуже задоволена!

Ваша робота не має ціни, лише цінність, а її плоди – безцінні! Дякуємо!

Відгуки17.12.2018 / Подяка СНІЖКО Т.Б. та всьому медичному персоналу:

ВідгукиХочу висловити подяку Сніжко Тетяні Богданівна, лікарю акушер-гінекологу, та всьому медичному персоналу за професійну роботу під час проведення операції та за турботу і догляд під час реабілітаційного періоду. Умови та технічне оснащення медичного закладу легко можуть конкурувати з європейськими!

Відгуки15.12.2018 / Подяка СНІЖКО Т.Б. і всьому персоналу клініки:

ВідгукиУ Центрі репродукції людини висококваліфіковані лікарі-професіонали! Медсестри відносяться з турботою і увагою! Годують тут дуже смачно, просто як у дома! Санітарні норми на високому рівні: чисто, часто прибирають, палати з ремонтом, є тепла вода, душова теж в гарному стані! Рекомендую жінкам звертатися в ПЦРЛ!

Великої уваги заслуговує шанований лікар Сніжко Тетяна Богданівна. По рекомендації подруги звернулася до неї із своєю проблемою. Вона з особливою ретельністю вивчила анамнез хвороби, заспокоїла мене і сказала, що все буде добре. І дійсно, операція, яку проводила Тетяна Богданівна, пройшла на високому рівні. Ця Людина з великої літери полікувала труби, забрала вогнищеві ураження, після операції цікавилася станом, також вміє доступно і зрозуміло все пояснити. Здоров’я таким людям і багато літ успішної праці! Всім рекомендую Сніжко Тетяну Богданівну!!!

Відгуки04.12.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки21 березня ми робили другу спробу ЕКЗ, яка виявилася успішною! І у результаті, 23 листопада 2018 року на 38 тижні КР у нас народився хлопчик, 2950 вага, 55 см.- зріст, Михайлик!

Від усієї душі хочемо щиро подякувати Яцишин Наталії Григорівні і медперсоналу за таке величезне чудо!!!

Наталія Григорівна, низький уклін Вам! Нехай Господь Вам допомагає у Вашій нелегкій справі! Здоров`я Вам і усій Вашій родині! Щиро дякуємо!!!

Відгуки03.12.2018 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиХочемо скласти велику подяку за свого синочка чудовій людині, лікарю Синкевич Лесі Романівні! Це надзвичайно чуйна, доброзичлива людина, яка кваліфіковано підходить до своєї роботи, а саме основне повертає надію! Леся Романівна – це лікар від Бога, знає свою роботу. Бажаємо їй міцного здоров’я, кар’єрного зросту і Божого благословення у нелегкій праці!

Відгуки01.12.2018 / Подяка Багайлюк Л.Б., ембріологу Марцінко О.Б. та всьому Центру:

ВідгукиДякуємо Багайлюк Лесі Богданівні, ембріологу Марцінко Ользі Богданівні та усій команді Центру за довгоочікувану донечку, яку ми чекали 12 років! Завдяки Державній програмі вийшло завагітніти з першого разу! Перед тим були дві невдалі спроби в приватній клініці. Леся Богданівна весь час була з нами на телефоні, за що їй ще раз ДЯКУЄМО!

Відгуки01.12.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиНаталя Григорівна, від усієї душі дякуємо Вам за нашого синочка! Ви нашій сім’ї подарували величезне щастя! Не можна передати словами, на скільки ми Вам вдячні! 22-го листопада 2018 року (нашому татусю в цей день виповнилося 35 років) народилося наше янголятко на 40-му тижні з вагою 3700! Ми обов’язково до Вас ще повернемося за братиком чи сестричкою! Я ніколи в житті не думала, що когось можна так сильно любити!

Ще раз величезне дякуємо і низько Вам вклоняємося за все, що Ви робите для таких пар як ми! Ви золота людина!

Бажаємо Вам та Вашій сім’ї міцного здоров’я! Нехай Боженька Вас оберігає та захищає! Для нашої сім’ї Ви як янгол! Не було б Вас, не було б сенсу цього життя! А тепер ми щасливі і у Боженьки просимо тільки здоров’ячка нашому синочку!

Ви – найкращий спеціаліст, з яким ми зустрілись за багато років і який нам дійсно допоміг!

Відгуки05.11.2018 / Подяка САМАНІВ В.П. та КУХНІЙ А.А.:

ВідгукиСтворити щастя в свому домі,
Ми всі б хотіли, щоб чудові
Довкола дітки нас росли,
Та так буває не завжди…
Ой, скільки ж ми втрачаєм часу,
Шукаєм способів багато
І як знайти спеціаліста?
Щоб знав усе і все щоб вийшло?
Надій своїх Ви не втрачайте
І часу теж свого не гайте.
У місто мудрості віків,
До чесних, знаних лікарів.
У край Франківський, де знання
Живуть, працюють там щодня.
Репродуктологів багато,
Та Вам вартує завітати
На Чорновола 49,
Де Вам завжди відкриють двері.
Не бійтеся туди прийти,
Щоб Вам раніше не казали,
І чим жахливим не лякали,
Довіртесь їм, повірте, люди!
Вони дарують справжнє чудо!
Так от і Я, проста дівчина,
Зі мною моя половина…
Хотіла щастячка для двох…
Вже скоро будемо у трьох)))

P.s. Щиро дякуємо Валентині Павлівні Саманів, прекрасному лікарю-репродуктологу, акушеру-гінекологу та Кухній Аллі Анатоліївні, завідувачу денним стаціонаром за подароване Вами таке довгоочікуване наше щастячко!))) Здоров’я міцного-міцного, творчого успіху, щоб кожна пара, яка до Вас звертатиметься, отримала лише позитивний результат та здійснила мрію бути батьками!!!

Дякуємо від усього серця!!!

Відгуки01.11.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та всьому персоналу клініки:

ВідгукиОсь і настав довгоочікуваний час «X»… І на світ з’явився ще один гарний малюк, ми всі його дуже довго чекали. І це не тільки мама і тато, бабусі й дідусі, а також прабабусі, але і дуже багато інших людей – медпрацівників.

Коли народився наш малюк, я подумала, скільки людей допомагало моїй сім’ї, щоб він з’явився, і мушу зазначити, що їх близько 20 осіб!

В першу чергу, дякую всім співробітникам Центру, а особливо Наталії Григорівні! Дай бог Вам і всім вашим родинам здоров’я, благополуччя і всього найкращого! Ви чудові, і дуже хочеться, щоб Ваша добра справа завжди підтримувалася на рівні держави, щоб Вас любили і цінували вашу працю!

Спасибі за життя, яке Ви подарували моєму малюку!

Відгуки25.10.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. та всьому персоналу клініки:

ВідгукиЗ першого звернення до «Прикарпатського центру репродукції людини», ми потрапили на прийом до Наталії Григорівни. Проконсультувавшись, ми з чоловіком зрозуміли, що Яцишин Н.Г. є кваліфікованим і професіональним лікарем, знавцем своєї справи, тому подальший процес ЕКЗ ми довірили саме їй.

За результатами клопіткої роботи Яцишин Н.Г. та віри в Бога, ми на сьогоднішній день радіємо народженню синочка!

Ми щиро дякуємо Наталії Григорівни за її по-справжньому віддану роботу, її людяність, професіоналізм!

Наталія Григорівна, успіхів Вам у Вашій нелегкій роботі, міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким! Нехай здійсняться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами! Не зупиняйтесь на досягнутому, продовжуйте творити добро людям, нехай береже Вас Господь Бог!!!

Крім цього висловлюємо подяку всьому персоналу клініки. Ви найкращі!!!

Відгуки21.10.2018

ВідгукиМені сподобалось ставлення до пацієнтів. Такого чуйного і теплого відношення не очікувала! Дякуємо!

Від Швагенка Звенислави.

Відгуки21.10.2018

ВідгукиПривітні, доброзичливі, ввічливі, професіонали в медичній сфері. Рекомендую звертатися людям, які потребують допомоги!

Від Малик Наталії.

Відгуки24.09.2018 / Подяка ВОЛОСОВСЬКОМУ П.Р.:

ВідгукиЩиро вдячні Волосовському Павлу Романовичу за проведену операцію! Він найкращий лікар для нас! У подальшому надіємось, що з його допомогою ми зможемо стати батьками!

Дуже дякуємо Вам!

Відгуки23.09.2018 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиХочемо щиро подякувати Синкевич Лесі Романівні! Вона дуже чуйно та добре ставиться до людини та її проблеми. Дуже багато знає, може кваліфіковано допомогти. Лікар знає свою справу! Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким! Щиро вдячні Вам за допомогу!

Відгуки22.09.2018 / Подяка КУХНІЙ А.А., САМАНІВ В.П., ШКАПІЙ О. і всій команді медсестер:

ВідгукиВелика подяка Кухній Аллі Анатоліївні, Саманів Валентині Павлівні, Шкапій Оксані, а також всій команді медсестер. Дякую Вам за плідну працю та всі зусилля!

***
Бути Матір’ю – це щастя, подароване з Небес,
Кошик радості і сміху, що створили із чудес.
Україна, мати наша, залишила для дітей
Край родючий та сучасний,
Прикарпатський степ дзвінкий!
Мрію свою не втрачайте,
Приїздіть скоріш туди,
Рук своїх не опускайте,
Всі ви майже матері!
В Центрі цьому Вас зустрінуть
Та повернуть до мети,
Репродукція – наука, всім наукам на віки!
Лікарі країни мудрі, сильні розумом вони,
Досягають все практично
Знань в них цілі поверхи.
Вчасне діагностування,
Лікування та шляхи
Ефективного втручання
В хід процесів цих важких.
Кабінетів є багато і багато лікарів,
Можу сміло розказати
Про найкращих й мудрих з них!
Не минайте кабінету Алли Анатоліївни,
Зробить все, що має й треба,
Будьте в цьому впевнені!
Молоді спеціалісти теж «воюють за життя» нових радостей, усмішок,
Подарують Вам сповна.
Це – Саманів Валентина,
Мудра, вміла, молода!
Так ніхто і не зуміє взять
До рук гістероскоп
І поліпи удалити на раз-два і хоп-а-хоп!
Медсестра скерує завжди,
Це Оксаночка Шкапій
Старша й мудра, і привітна,
То ж, подякуємо Їй!
Всім уклін і дійсно щирий,
Правда та, що зараз є,
Хтось уже в руках тримає,
Хтось під серцем тільки жде)))

P.S. з повагою, від усієї душі для Вас ці рядки.
Юлія Волощак

Відгуки22.08.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиХочемо висловити щиру і безмежну подяку Яцишин Н.Г. Дякуючи Богу і Вашій праці ми відчули себе щасливими батьками наших прекрасних довгоочікуваних дівчаток двійняток! Насамперед Ви здійснили мрію, яка була така недосяжна! Низький Вам уклін!!!

Бажаємо Вам здоров‘я, щастя, миру, успіхів і терпіння! Нехай Вам у житті все легко вдається, а позитивні емоції нехай завжди Вас супроводжують! Творіть чудеса, адже ви цього варті!

Відгуки18.08.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. і всьому персоналу клініки:

ВідгукиДякую всім, хто брав участь в нашій підготовці до ЕКЗ. Особлива подяка Вам, Наталія Григорівна, що Ви вселяєте в нас надію і віру в те, що ми повинні стати батьками, Вашим колегам ембріологам, які дуже делікатно дивляться на наших діток в мікроскоп і допомагають їм з’єднатися і вирости до підсадки. Дякую Лесі Павлівні, помічниці Наталії Григорівни, за її увагу. Велике дякую мед персоналу за їх уваги до нас, вони завжди нас приймали в лікарні з теплою посмішкою і розумінням.

У нашій родині завдяки всім з’явилися двоє прекрасних діточок-янголят: син Іванко і донька Ульяночка.

Відгуки18.08.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. і всьому персоналу клініки:

ВідгукиПерший протокол – лютий-березень 2017 рік (36 років).
Другий протокол (кріо) – квітень-травень 2017 рік (36-37 років).
Третій протокол ЕКЗ (кріо) – січень-лютий 2018 рік (37 років).

Мене звуть Лакіш Олена Олександрівна. І пишу я свій відгук вже на 30-му тижні вагітності. У мене було три протоколи, у другому і третьому протоколах була вагітність, але, на жаль, у другому протоколі вона завмерла. Третій протокол виявився більш вдалим. Чекаємо богатиря!

Моїм лікарем протягом усіх трьох протоколів була Яцишин Наталя Григорівна. І зізнаюся чесно, довіра прийшла не відразу. На одному з сайтів я читала як позитивні, так і негативні відгуки про неї, але вибору не було. Перший протокол я йшла за Державною програмою і лікаря вибрати або замінити на іншого – пацієнт не може, та й кого вибирати не знаєш. Загалом, довелося довіритися долі.

На першому прийомі Наталія Григорівна вивчила мої документи і прийняла рішення вести нас по довгому протоколу ЕКЗ. Чому по довгому? І чим взагалі відрізняються довгий від короткого? Я не стала питати це у неї, просидівши в черзі дуже велику кількість годин, ми з чоловіком дуже втомилися, а з огляду на те, що в Івано-Франківськ я приїхала в 6 ранку, практично всю ніч не спала і на прийом потрапила тільки в 13:00, я вже й думати не могла ні про які додаткові питання, та й совість не дозволяла їх задавати, так як за дверима знаходилися ще дуже і дуже багато відвідувачів.

Приїхавши додому, відпочивши, я знайшла відповідь, чому в моєму випадку йде саме довгий протокол і зрозуміла, що Наталя Григорівна прийняла правильне рішення. І на наступний раз на прийом я вже їхала більш впевненою. На одному з наступних прийомів в кабінет зайшла інша жінка (теж лікар, на жаль, не пам’ятаю її імені та по батькові) і запитала, як краще вчинити, яке лікування краще вибрати для її пацієнта. В той момент я задумалася, раз до мого лікаря приходять інші лікарі за консультацією – значить я в надійних руках. З цього моменту я повністю довіряла їй, так само і всьому персоналу цієї клініки.

Мені дуже сподобалася робота інших працівників, медсестри дуже чуйні, завжди привітні, завжди посміхаються і дуже за кожну з нас переживають, хоча не всі пацієнти це бачать і розуміють. У третьому протоколі я бачила, як медсестра розповідала черговій дівчині, як колоти препарати, що стимулюють овуляцію, а та дивиться на неї нерозуміючими очима і задає питання, яких просто не повинно бути, тому що все і так зрозуміло розказано. Але хвилювання і втома роблять свою справу, вона не розуміє, а я дивлюся на все це і розумію, що і я рік тому задавала практично такі ж питання і бідна Леся Павлівна і зі мною бавилася так само, як з маленькою дитиною, розповідаючи і розжовуючи все, що я повинна виконати вдома сама. За це велике спасибі кожній медсестрі, яка працювала з нами, за їх терпіння, сталеві нерви саме завдяки їм я правильно робила уколи собі і, можливо, саме завдяки їм були досягнуті добрі результати і ми отримали 11 хороших яйцеклітин! А завдяки професіоналу ембріологові ми отримали 7-м бластоцист класу 2-аа, всі п’ятиденки! Це дуже хороший результат, враховуючи мій вік.

Так само я дуже вдячна чудовому анестезіологу Гошко Віктору Івановичу, у нього чарівні руки, мої вени так складно знайти, а він зміг це зробити. А ще хочу відзначити роботу молодшого персоналу. Дякую за вашу працю, яку ніхто не бачить і не знає наскільки вона тяжка, але саме завдяки Вам пацієнти відчувають комфорт і чистоту. Низький вам уклін і подяка!

Р.С. Мені складно відзначити одну людину, тут ціла команда і працюють всі вони злагоджено і професійно. А для вас, милі жінки, я хочу дати маленьку пораду. Кожна з Вас зі своєї сумною історією прийшла в цей заклад і, здається, що це все – остання зупинка. І привів вас сюди відчай. У кожної з Вас різні думки, позитивні, негативні. Хтось на 100% вірить в успіх і що цей успіх буде саме з першого разу, а хтось не вірить взагалі. Постарайтеся відкинути всі ваші сумніви, постарайтеся сприймати все, що з Вами буде відбуватися, як звичайний прийом у лікаря, менше думайте про те, що будуть з Вами робити і через що вам треба буде пройти. Ви все зможете подолати, і я вірю в кожну з вас!

Перед перенесенням ембріонів постарайтеся згадати, як відбувається запліднення в природному середовищі і коли зазвичай жінки дізнаються про свою вагітність. Подумайте про те, що лікарі максимально намагаються наблизити весь цей процес до природного, Ви повинні зробити те ж саме. Так, Ви знаєте, коли Вам перенесли ембріони, так, Ви знаєте, що можливо зараз в Вас зароджується життя, але постарайтеся не думати про це поки не прийде час робити тест. Знайдіть собі захоплення, таке, щоб Ваш мозок відключався і Ви не думали про це взагалі. Це можуть бути комп’ютерні ігри, в’язання, вишивання, література, головне, щоб Ви були зайняті і часу поміркувати у Вас не залишалося. Не шукайте інформацію в інеті про те, що з Вами зараз відбувається, не розпитуйте у дівчаток, що сидять в черзі, що їм призначають, який у них протокол і т.д. Ви індивідуальні і те, що було в одної, можливо, не буде в іншої. Не робіть моїх помилок!

Одна моя знайома дала мені пораду не думати ні про що під час третього протоколу, нехай все йде так, як має бути. Коли ми думаємо, ми програмуємо себе, а будь-яка програма може дати збій. І саме так я і поступила в третьому протоколі. І що б не сталося, не втрачайте віри, шлях цей довгий, важкий, але пройти його можливо! І поруч з Вами завжди є люди, готові Вас підтримати в скрутну хвилину. Подивіться на всі боки, вони поруч в білих халатах щодня трудяться над вашою мрією. І їм так само, як і Вам, потрібна допомога: ваше терпіння, ваша віра в них і їх професіоналізм і Ваша віра в самих себе!

Відгуки15.08.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. і лікарям клініки:

ВідгукиДобрий день! Хочемо з чоловіком подякувати Вам, людям від Бога, які роблять чудеса своєю працею та наполегливістю, які вселяють віру, що все вийде та надію стати Мамою!

Мені поставили тяжкий для мене діагноз – повна непрохідність труб, і сказали, що ми не зможемо мати дітей. Та дякувати Богу ми попали в «Центр репродукції та планування сім’ї», де нам і дали надію, грамотно усе пояснили та розпочали програму.

ВідгукиХочемо особливо подякувати лікарці Яцишин Наталі Григорівній за її віру, труди. Це людина від Бога, яка творить чудо! А також Лесі Богданівні і лікарю ембріологу, анестезіологу, медсестрам. Низький Вам всім уклін за Ваш професіоналізм, велику працю, злагоджений колектив. Ви робите чудові речі!

Ми пройшли на Державну програму, яку нам розпочали 14 лютого. Наше терпіння та віру нагородили чудесними двома дітками, Артурчиком та Златкою! Нашим двійняткам 18-го серпня буде вже 10 місяців!

ДУЖЕ ДЯКУЄМО БОГУ ЗА ВАС! Ви найкраще, що сталося з нами, Ви змінили наше життя, додали кольорових фарб у сірі будні, завдяки Вам хочеться жити і любити життя! Дякуємо всім спеціалістам за дар материнства! Ви люди від Бога! І дай Боженька, щоб Ваша Державна програма ніколи не закрилася і Ви подарували ще тисячам людей радість стати батьками!

Відгуки14.08.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г. і ГОЛОВЧАКУ І.С.:

ВідгукиДоброго всім дня! Давно хотіла написати відгук про «Прикарпатський Центр Репродукції Людини». Я щаслива Мама, яка хоче щиро подякувати всім лікарям ПЦРЛ. А особливо директору лікарні Головчаку Ігору Степановичу за його щире серце, доброту, людяність і професіоналізм. Який би Він не був зайнятий, він завжди Вас вислухає, посміхнеться, порадить і на прикладі мене, коли я вривалась зі сльозами до нього в кабінет, заспокоїть. Не хочеться писати банально «лікар від Бога», але так і є. Лікар своєї справи. Велика подяка Вам.

Так сталося в моєму житті, що я не змогла завагітніти за 5 років ні разу. Ми з чоловіком звернулися до медичного закладу ПЦРЛ. Я там пролікувалась 3 роки. За всі ці 3 роки тільки гарні спогади, не зважаючи на всі процедури, які я там проходила. За допомогою професійного персоналу все пройшло чудово! Велика подяка всім лікарям і медсестрам, навіть пані господаркам за чистоту в стаціонарах.

ВідгукиВела мене моя лікарка Яцишин Наталія Григорівна, якій і буде наша подяка за нашу донечку!

Наталія Григорівна! Безмежно вдячна Вам за вашу працю та турботу, уважність та щиру допомогу! Ви більше вірили в те, що в нас все буде добре і у нашій сім’ї буде сміх нашої малечі, аніж я. Дякую за нашу донечку!

Звісно, в першу чергу, Богові, адже діти – то вияв Його благословення.

А Наталії Григорівні хочу побажати здоров’я, сили і позитивних, добрих пацієнтів!

Не можу не згадати такі ситуації, коли я заходжу о 2 годині обіду до відділення, а під її кабінетом черга з 15 пацієнтів. Вона приймає всіх, доходить і моя черга, я заходжу, і ви не повірите, Вона Посміхається, щиро так, стомлено, але Посміхається!

Дякую Вам, Наталія Григорівна, і Вашим «бджілка трудівницям», що Ви мені допомогли пройти цей тяжкий для мене шлях з Посмішкою!

Відгуки05.08.2018 / Подяка ГОЛОВЧАКУ І.С.:

ВідгукиУ мене останні кілька тижнів таке переповнююче відчуття щастя… Я настільки тішусь всім, що відбувається довкола… В мені стільки любові, що донечка іноді боїться зі мною обійматися – так я її стискаю в обіймах.))) Вона – моя найбільша радість!!!

Тому сьогодні я хочу від всього серця подякувати людині, завдяки якій народилася Катруся!))) Знайомтеся, чудова людина та лікар від Бога Головчак Ігор Степанович. Саме з ним пройшли всі мої вагітності, вірніше, саме завдяки його роботі ті вагітності наступали.

Напевно, я не зможу знайти потрібних слів… Я буду Вас згадувати все своє життя та молитися щовечора за Ваше здоров’я. Нехай все те щастя, яке Ви даруєте своїм пацієнткам та їх сім’ям, повертається до вас сторицею. Адже без вас моя сім’я була б неповною…

Многая літа! Міцного здоров’я, професійних успіхів, гармонії, злагоди та нових досягнень! Дякую!

Відгуки30.07.2018 / Подяка СИНКЕВИЧ Л.Р.:

ВідгукиЧас летить неймовірно швидко… Зараз я мама двох чудових діток, і дуже хочу подякувати за це «Прикарпатському центру репродукції», а зокрема СИНКЕВИЧ ЛЕСІ РОМАНІВНІ!!!

У нашої сім’ї, як і у багатьох зараз, сталось так, що довго не було діток. Але я дякую Богові за те, що тоді, коли уже зовсім розчарувались і зовсім не знали, як бути далі, нам зустрілась Леся Романівна. Прекрасний лікар і надзвичайно хороша людина! З її легкої руки нам вдалось усе подолати, пройти довгий і складний шлях, але результат вартий того!!!

Я щиро дякую за професіоналізм, турботу і за віру, яку Леся Романівна передала і нам!!! Бажаю Вам наснаги і успіху у роботі!!! І дуже дякую за те, що маю змогу зараз насолоджуватись тим, що є мамою!!!

Відгуки26.07.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиОтакі чудові дітки у вас, Наталія Григорівна! Безмежно вдячні Вам за таке Щастя!

Відгуки24.07.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиНашій найдорожчій малечі вже виповнився рік!!! Це рік щастя та великої радості. Слава Господу Богу за таку милість, що Він привів нас саме у ваш центр і ми завдяки Вам стали щасливими батьками!!!

Бажаю всім щастя народження дитинки і віри, що це обов’язково відбудеться!!!

Відгуки20.07.2018 / Подяка ВОРОБІЮ В. Д.:

ВідгукиЛікарі молодці! Особлива подяка Воробію Володимиру Дмитровичу!

Дякую Вам, Володимире Дмитровичу, за ваше щире серце, золоті руки, мудрість, душевну теплоту!

Відгуки 19.07.2018 / Подяка ЛЕСІ БАГАЙЛЮК:

ВідгукиВеличезне дякую Багайлюк Лесі Богданівні! Лікар від Бога, Людина з великої літери! Дякуючи їй у мене є ці Божі дарунки – діти!

Плідної Вам роботи, Леся Богданівно! Нехай всі, хто хоче мати дітей, вагітніють і народжують! Так, іноді шлях нелегкий, довгий, багато сліз… але йти треба до кінця!

Відгуки 17.07.2018 / Подяка АЛЛІ КУХНІЙ ТА СЕРГІЮ ГАВРИЛИШИНУ:

ВідгукиДякуємо Аллі Кухній та Сергію Гаврилишину за допомогу і можливість стати батьками.

З повагою родина Боєчків з Івано-Франківська.

Відгуки 14.07.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки Кожна жінка мріє бути матір’ю. Але для когось це природнє бажання стає недосяжним…

6 довгих років лікування безпліддя, численні операції та інші медичні маніпуляції, «купа» грошей і підірване здоров’я – з таким «багажем» за плечима в січні 2016 року наша сім’я звернулася у відділ ДРТ Прикарпатського центру репродукції людини. Це була остання наша надія…

Вибір впав на цей заклад, адже він дає один з найвищих показників вдалих запліднень в Україні. Серед пацієнток – дівчата з різних областей нашої держави.

Було непросто, складно, важко… Насамперед психологічно…

ВідгукиСьогодні я щаслива мама маленької Олександри, якій виповнилося 1 рік і 3 місяці. Цьому без перебільшення «ЧУДУ» я завдячую Яцишин Наталії Григорівні і Богу! Наталя Григорівна не тільки лікар від Бога, але й хороший психотерапевт. Вона вселяє жінкам надію і впевненість в позитивному результаті. Вона стала другою матір’ю сотням діток і подарувала таке довгоочікуване відчуття материнства!

Велике Спасибі Вам і всьому колективу відділу! Бажаю допомогти прийти у цей світ не одній тисячі діток!

P.S. Шкодую, що не звернулася до Вас ще 6 років тому…

З повагою, Сашка та її батьки.

Відгуки 14.07.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

Відгуки

Стати мамою було основним бажанням багатьох останніх років мого життя. І от уже скоро місяць, як воно здійснилось! Я до сих пір не можу в це повірити!) Скоро місяць, як я стала мамою двох дівчаток!!! В моєму випадку це, як чудо. І за це я хочу висловити велику подяку Наталії Григорівні Яцишин. Вона не тільки професіонал своєї справи, але й чудова людина!

Щиро дякую Вам за моїх донечок, за моє щастя! Нехай Вас Бог оберігає!

Також не можу не згадати і весь колектив центру. З першого візиту відчула їх гарне відношення, професіоналізм, чуйне ставлення. Ви своєю працею здійснюєте мрії! Здоров’я Вам усім!

Відгуки 13.07.2018 / Подяка ЛІКАРЯМ КЛІНІКИ:

ВідгукиХочу висловити щиру подяку лікарям клініки за людяне відношення до пацієнтів, гарне ставлення та допомогу для сімей, які дуже хочуть мати діток. В клініці не дозволять опустити руки і запропонують індивідуальне лікування для кожного. І в кінцевому результаті у вас буде маленький комочок щастя на руках!

Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання.

Надзвичайно позитивний професійний колектив під керівництвом чудового лікаря Головчака Ігора Степановича, який робить все для комфорту пацієнтів. Прекрасний професіонал Кухній Алла Анатолівна, яка завжди допоможе і жінки, які приходять до неї на прийом, йдуть з впевненістю, що обов’язково все буде добре.

Великі слова вдячності хочу сказати Яцищин Наталії Григорівні, її людяність і щирість залишаться в серці кожної людини, яка була в неї на прийомі!

Відгуки 13.07.2018 / Подяка ЯЦИШИН Н.Г.:

ВідгукиБезмежно Вам вдячні за щастя стати батьками, за щастя мати дитинку, про яку ми мріяли все своє життя!!! 17 років очікування, поневірянь по різним клінікам та лікарям!!!

Чесно кажучи, вже було мало віри, що я зможу колись завагітніти. Але коли ми приїхали до Вас, я була впевнена, що все буде добре і Ваша фраза: «Ми вас без діток не відпустимо», вселила надію!

Дякуємо всьому персоналу центру, адже таких прекрасних фахівців і добрих людей в наш час мало!!! Ви допомогли стати щасливою всю нашу велику родину!!! Адже всі родичі за нас переживали і разом з нами чекали цього щастя!!!