ПІДПИСАТИСЯ:  

17-18 травня в Анталії (Туреччина) відбулась конференція РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ: ІННОВАЦІЇ З ПОЗИЦІЇ ДОКАЗОВОЇ МЕДИЦИНИ. Від ДЗ «ПЦРЛ» конференцію відвідала завідувач відділення ДРТ, кандидат мед. наук, доцент ІФНМУ ЯЦИШИН НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА.

Даний захід був організований для лікарів акушерів-гінекологів, урологів, ендокринологів, онкогінекологів та онкомамологів. Ключовими темами були:

  • Рецидивуючі урогенітальні інфекції: клінічний діалог уролога та гінеколога;
  • Бактеріальний вагіноз та CIN;
  • Вагінальна б’юті концепція в гінекології;
  • Репродуктивне здоров’я сімейної пари;
  • Простатит. Що може жінка?!;
  • Вітамин D в різні вікові періоди життя жінки. Доведена необхідність або модна тенденція?

Завідувач ДРТ ДЗ «ПЦРЛ» Яцишин Н.Г. в Анталії на конференції РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ: ІННОВАЦІЇ З ПОЗИЦІЇ ДОКАЗОВОЇ МЕДИЦИНИ.

Особлива увага на конференції була приділена проблемі ліквідації раку шийки матки і про важливість вакцинації, як первинної профілактики даної онкохвороби. Про це у своїх доповідях розповіли президенти ГО «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОЛЬПОСКОПІЇ ТА ЦЕРВІКАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ» та ВГО «АСОЦІАЦІЯ ГІНЕКОЛОГІВ-ЕНДОКРИНОЛОГІВ УКРАЇНИ» ВОЛОДЬКО Н.А. та ТАТАРЧУК Т.Ф.

Цікавими на мій погляд репродуктолога були доповіді БУЛАВЕНКО О.В «Репродуктивне здоров’я сімейної пари», ЖАБЧЕНКО І.А. «Неускладнена вагітність в наш час: реальність, або мрія? Виклики сьогодення», ГРИЩЕНКО О.В. «Контрацепція – використовуємо терапевтичні можливості як ефективний засіб планування сім’ї».

Хочу висловити велику подякую за чудову організацію даної конференції. Особливо за вечірку в честь дня ВИШИВАНКИ та вечірку в білих сукнях, на яких нам співав ДЗІДЗЬО.